Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a társkeresőn csak 40 de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társkeresőn csak 40 de inkább 45+ csúnya dagadt de maximum nem szép nők jelölgetnek akkor van értelme ezzel töltenem az időt? Vagy próbálkozni?

Figyelt kérdés

38 vagyok , nem egy kigyúrt modell arcú , gazdag . De hogy min 5-7 évvel idősebb nőknél van esélyem főleg akikben a legnagyobb jóindulattal se látom meg a szépet, az nagyon elszomorít.

Sok kérdésre írják hogy a fiatal csajok az idősebb pasikra buknak meg hogy 40 az új 30 meg fiatal vagyok előttem az élet stb stb

Hát ha ezt tartogatja és ennyi az össz lehetőség akkor hosszú 20 évem van még vissza...

( a szokásos menj el edzeni , fodrász ruha és társai fxszságok választ kérem mellőzni )



2021. máj. 6. 09:09
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
#7 Budapesten élek.
2021. máj. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
#9 aranyos vagy de nem vagyok ilyen bunkó ...èpp elég lesz neki a többi állatot kezelni nem teszek rá egy lapáttal. És nem azt írta hogy velem akar ismerkedni hanem hasonló korúval mint én
2021. máj. 6. 09:37
 13/44 A kérdező kommentje:
#11 akkor végképp nem értem . Szerintem több ezer pasi szeretne. Nem tagadom engem is kivàncsivá tettél. Én is bpi vagyok
2021. máj. 6. 09:39
 14/44 anonim ***** válasza:
89%
Mert mi a baj az arcoddal, kérdező?
2021. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

#14 Ahogy kinéz 😜

Magyarul úgy hívják csúnya ronda visszataszító ....

Persze ha kocka hasam lenne és nőn stop póló nèlkul mennèk az lehet segítene , vagy ha 20 ezresekkel eltakarnám

2021. máj. 6. 10:00
 16/44 anonim ***** válasza:
Írd már körbe, hogy mi a csúnya az arcodban.
2021. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld ki 😉
2021. máj. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
98%
De mire föl nehezményezed, hogy "maximum nem szép nők" jelölgetnek téged, kérdező? Hiszen saját bevallásod szerint te magad is csúnya vagy.
2021. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%

"De hogy min 5-7 évvel idősebb nőknél van esélyem főleg akikben a legnagyobb jóindulattal se látom meg a szépet, az nagyon elszomorít."

Nos, a nem "dagadt", fiatalabb nők sem látják meg benned a legnagyobb jóindulattal sem a szépet. Ez van.Nekem sem kellenél ilyen szöveg után.

Üdv. egy "dagadt" 40-es nő.

2021. máj. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
90%

"Nem vagyok 120kg zsíros alkoholista büdös .


Egyszerűen olyan az arcom a genetikám hogy ezek az dolgok nem segitenek"



- ahha, de ha egy tulsulyos Nőnirja ezt, hogy nem tud lefogyni mert olyan a genetikaja, akkor az persze off

2021. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!