Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 4-6 évvel fiatalabbnak nézek ki? Iszonyú bosszantóak az emiatti elutasítások. 27/F

Figyelt kérdés

Tipikus sztori az utóbbi években, hogy megtetszem egy gyönyörű 17-20 éves lánynak, aki mondjuk 20-24-nek gondol. Aztán én ostoba ártatlanul elmondom neki, hogy amúgy (25-26-)27 vagyok, csak jó a genetikám és az életmódom. Az utóbbi években ez jó néhányszor megtörtént.


A legjobb barátom is ugyanennyi idős, ő is szokott tetszeni csinos fiatal lányoknak, de ő annyinak néz ki ahány éves, ezért azoknak a lányoknak tetszik, akiket nem zavar a korkülönbség. Én meg sajnos "átverem" a kinézetemmel az embereket, azoknak a lányoknak tetszem meg, akiket zavarna a nagy korkülönbség, csak az elején nem tudják hogy köztünk is van. Aki lányok meg idősebb pasit keresnének ők nem is gondolják hogy én idősebb vagyok.


2021. máj. 3. 08:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
45%

Én évvesztes vagyok(az osztályom nagyrésze az volt, manapság meg szinte mindenki az, ezért is vezették be a szuper 6 éves korban kötelező sulikezdést, hogy hamarabb kerüljön munkaerőutánpótlás a piacra), 19 voltam, mikor érettségiztem. Aztán aki nyelvi előkészítős és évvesztes, az 20 volt, mikor érettségizett. Rengetegen vannak így.


Azért mert te feltételezed, hogy a minimálkorokat össze kellene párosítanunk, nekünk még nem lesz evidens, pláne nem ezen az oldalon. Mellesleg 24-25 évesen is nagyon fiatal a 17 éves lány.


Mozogj olyan helyen, ahol nincsenek tinik és nem lesz gond. Mellesleg nem kell a borostának sűrűnek lennie, ritkán is tud jól állni, csak ott hagyd meg, ahol előnyös!

2021. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kinéz 27-nek(ha ő írta a privit) csak justinbieberes vagy highschoolmusicales haja van, amitől fiatalabbnak látszik kb 2 évvel.


Kérdező(vagy priviíró, aki a kérdezőnek adja ki magát) vágass rövidebb frizurát és ne takard le a homlokod, nem fognak fiatalabbnak nézni.

2021. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

11. Értem. Én pont úgy születtem februárban, hogy talán ezzel év vesztesnek számítok és pl középsuliban én voltam a legidősebb az osztályban, volt 1 osztálytársam aki 1 év 1 hónappal volt fiatalabb nálam, ezért pl 20 évesen érettségiztem, mert mellé még ráadásul 5 éves gimibe jártam.


Nem tinit szeretnék barátnőmnek, hanem mondjuk 27 évesen egy 20-23(-24) éves lányt. 24-25 évesen még elment volna nekem a 17-19 éves is, most már én is ugrottam, ahogy idősödöm.


A borostámmal az a baj, hogy az arcszőrzetem foltokban nő. Pl sűrűbb az államon, bajszomon, de a szám mellett ritkásan nő, nem ér össze eggyé. Ez aztán ha hagyom kinőni néhány napnál nagyobbra, sajnos úgy érzem egy igénytelen megjelenést kelt.


12. Múlt héten voltam randizni egy lánnyal és ő 23 évesnek tippelt. Nem magamtól találom ki, hogy 4-6 évvel fiatalabbnak nézek ki, hanem a lányoktól hallom vissza. 26 évesen is volt egy 20 éves lány, aki azt hitte vele egykorú vagyok.

2021. máj. 3. 10:42
 14/23 anonim ***** válasza:
43%

Azt ugye tudjátok, hogy arcszört nem mindeki tud növeszteni? Ez olyan, mint a mell. Van, akinek van, vagy nincs. Ha egy nő ezen akad ki, ne foglalkozz vele.


én 31 vagyok, 23-nak néznek. Sok nőnek nem tetszik, de én örülök neki, hogy nem "ért utol a kor".


Ne parázz ezen, örülj neki

2021. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%

Ismerem a problémát, engem általában 7 évvel fiatalabbnak néztek. (Arcszőrzetet tudtam volna növeszteni, de nem akartam.)

Társkeresőn nem hitték el az életkoromat.

Személyesen pedig a legalább 8-10 évvel fiatalabb lányok mutattak felém érdeklődést. Amikor elmondtam nekik az életkoromat, akkor teljes rendszer-összeomlás következett.

A 4-5 évvel fiatalabbak elhajtottak, mert öregnek néztek ki mellettem és eleve azt is hitték, hogy idősebbek nálam.


A megoldás az volt, hogy lazábbra vettem a dolgot, nem siettettem a kapcsolatot. Hagytam időt arra, hogy valóban megismerjük egymást. Így a fiatalos külsőm csak egy plusz volt.

Így lett 8 évvel idősebb barátnőm is.

2021. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
Hormonzavaros vagy, irány az endokrinológus. Ez később sem lesz jó, amikor 40 évesen sármos, erős állkapcsú puncimágnesnek kellene majd lenned és ehelyett ilyen babaarcú leszel, akit nem fognak komolyan venni a nők, max a tinik.
2021. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
88%

igen, nyilván hormonzavaros, akinek MÁS a genetikája...


jézusom ez az oldal....

2021. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
Hát, 27 éves pasinak a 20 éves csaj is kicsit kevés. Inkább legyen az 22 és fölötte. Amúgy meg lehet komolyabbá, férfiassá tenni magad. Nem csak ennyi múlik. Megfelelő haj, kiállás, öltözet sokat segít. Meg igyekezz izmot szerezni magadra! :) Amúgy van, akinek ez tetszik. De akkor is, bármilyen nehéz, nem kiscsajoknál kéne kezdeményezni. Itt még számít az a néhány év, mert nem ugyanott vagytok. Egy ponton túl már nem fontos.
2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
44%

Mit vergődsz?Nem értelek Illetve ismerem a szitut,mivel en is mindig fiatalabnak neztem ki 6,7 évvel.Nekem ez nem volt problema.

Nem fog ez változni csak xolok ,Ugyanis majd ha 30 leszel,kineznek huszonévesnek.Ilyenek a genjeink.

Hiaba gyúrsz.Én 105 kiló vagyok ,mégsem őregít semnit.Mondjuk nem is az volt a celom,hogy őregítsem magam.Aztán godolj bele az is baromság,hogy elkezdesz olyan ruhákat venni,hogy öregítsen.Ne viccelj mar!Eld az életed,es ne manipuláld a kinezeted!Egy normális koradbeli nő ezt inkább értékelni fogja,hogy fiatalos vagy!!Megbekélsz vele,és tőbb előnyöd lesz,mint hátrányod kesőbb.

2021. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem inkább korodbeli nőket keress, ott nagyobb eséllyel találsz magadnak valakit - és az, hogy tinikorodban pofára estél a korosztályoddal... azért, mert a tinik gyakran hülyék, nem azért, mert a korosztályodbeli nők hülyék. Azért a fiatalka lányok többségének 5+ év korkülönbség egyszerűen sok. A haverod szerencsés volt.
2021. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!