Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha 4-6 évvel fiatalabbnak nézek ki? Iszonyú bosszantóak az emiatti elutasítások. 27/F

Figyelt kérdés

Tipikus sztori az utóbbi években, hogy megtetszem egy gyönyörű 17-20 éves lánynak, aki mondjuk 20-24-nek gondol. Aztán én ostoba ártatlanul elmondom neki, hogy amúgy (25-26-)27 vagyok, csak jó a genetikám és az életmódom. Az utóbbi években ez jó néhányszor megtörtént.


A legjobb barátom is ugyanennyi idős, ő is szokott tetszeni csinos fiatal lányoknak, de ő annyinak néz ki ahány éves, ezért azoknak a lányoknak tetszik, akiket nem zavar a korkülönbség. Én meg sajnos "átverem" a kinézetemmel az embereket, azoknak a lányoknak tetszem meg, akiket zavarna a nagy korkülönbség, csak az elején nem tudják hogy köztünk is van. Aki lányok meg idősebb pasit keresnének ők nem is gondolják hogy én idősebb vagyok.


2021. máj. 3. 08:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
79%
Arcszőrzet? Testedzés? Ezek segítenének szerintem. Milyen ruhákat hordasz? Lehet az is segítene, ha “felnőttesebb” ruhákat hordanál (ingek, zakók, stb).
2021. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem.

Nem az a bajuk, ahogy kinézel, hanem az, hogy egy tininek túlkoros egy közel harmincas pasi.

2021. máj. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%
27 évesen mit akarnál te egy tinilánytól?
2021. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Kezdj el ismerkedni a saját korosztályodban! Egy tinihez nem épp egy közel 30-as pasi illik, lássuk be.
2021. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Jól értem, hogy sajnálod, hogy nem dughatod meg a 17 éves lányt, mert elmondod a korodat és már nem kellesz neki?


Vagy tervezel kapcsolatot egy 10.es gimis lánnyal?


Mindkettő viszolygást kelt a korodbeli(20-28) nők körében, szóval én hanyagolnám az ezen való problémázást.


Ismerek egy 37 éves pasit, akinek frufruja van, direkt kapucnis pulcsit, hátizsákot hord, naponta borotválkozik, alacsonyabb(172cm), vékony(60 kg) és animeconokra jár, majd neki is ez a baja, mint neked.. Visszataszító.


Vegyél inget! Vegyél zakót! Edz! Hagyj formára nyírt borostàt! Ne mozogj tinikörökben!


Így nőknek fogsz tetszeni!

2021. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

"de ő annyinak néz ki ahány éves, ezért azoknak a lányoknak tetszik, akiket nem zavar a korkülönbség."


Nem. Ő normálisan tud kommunikálni a lányokkal és így eljut velük a szexig.


"Én meg sajnos "átverem" a kinézetemmel az embereket, azoknak a lányoknak tetszem meg, akiket zavarna a nagy korkülönbség, csak az elején nem tudják hogy köztünk is van."


Nem. Te onnantól rontod el a dolgot, hogy megszólalsz, látják, hogy balf...sz vagy, de ezt nagyon kevés lány fogja a szemedbe mondani, ezért érdeklődik, hátha talál valamit, amibe úgy tud belekötni, hogy nem tűnik miatta sem ribinek, sem aranyásónak. Így ki tud hátrálni az ismerkedésből.


"Aki lányok meg idősebb pasit keresnének ők nem is gondolják hogy én idősebb vagyok."


Ne legyenek illúzióid. Pár apakomplexusos nő kivételével aki idősebb pasit keres, az egzisztenciát, jólétet és/vagy apukát és/vagy alacsonyabb libidót (ennél fogva kevesebb együttlétet és több szexmentes, nő számára menőbb programot, mint kávézgatás, színház, utazás, stb.) keres.

2021. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

Pedig egy normális csajt, akinek nincsenek olyan kikötései hogy 25 év felett nem, azt nem fogja zavarni.


Persze ez egyenfüggő, mert igen lehet valakinek max par év korkülönbség fér bele.


De akinek nem ez az elsődleges, picit rugalmasabb, annak mindegy lesz hogy 24 vagy 27 vagy.

2021. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan ez a helyzet nálam is, csak 25 helyett nézek ki 20-nak :D

Én próbálkozom a 22-26-os korosztályban, de a 22 éves csajok azt mondják fiatalnak nézek ki hozzájuk.

Borostám nem nő (drága genetika), sportolni sportolok, el kell felejteni ezt a csajozást pár évre. A kicsit sem felületes nők a teljesen felületesek.

Egyébként érezhető, hogy sokszor nincs közös téma, más életszakaszban vannak még ilyenkor az 5 évvel fiatalabbak, csak ezt nem képesek ők sem megfogalmazni, helyette hivatkoznak egyszerű számokra. Persze feltéve, ha mindenki a korának megfelelő értelmi szinten van.

2021. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, hordj inget és zakót! Megdobja a korod!
2021. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

1. Sajnos nem nő rendes arcszőrzetem, sűrű szakállam. Ha 1 hónapig nem borotválkozom, akkor is csak olyan arcszőrzetem lesz, mint Bozontnak a Scooby Doo-ból. Az a barack szőr, vagy punciszőr, vagy hogy szokták mondani.

Alapvetően vékony alkatú vagyok, de egyszer már jártam fél évet egyhuzamban edzőterembe és akkor már látszani kezdett valami. Sajnos tavaly és idén is betett a járvány az edzőtermi terveimnek, de tervezek visszatérni hozzá.

Az öltözködésem az utóbbi években javult. Az ingeket nagyon szeretem, most már többször megyek el itthonról ingben, mint bármi másban.


2-3. Kedves válaszolók! Nem csak a jelenről írtam, hanem az utóbbi néhány évről. A 17 éves pl akkor volt, amikor 24-25 voltam. Azért írom, hogy az utóbbi évek és azért írtam a lányokra is age range-et (17-20) és magamra is (25-27). És ide ne a 17-et párosítsátok a 27-tel, hanem a 17-et 25-tel, 20-at 25-tel, 18-at 26-tal, 20-at 27-tel. De pl 25 évesen volt 19 és 20 éves csajszi is ugyanígy. Most 27 vagyok és mondjuk 19-től fogadnék el egy barátnőt. 19-24 körül képzelem el.


4. Nem kell belátni semmit. A környezetemben viszonylag sok kapcsolatot látok, ahol a srác idősebb 4-7 évvel. A korombeli nőkkel rosszak a tapasztalataim régebbről, tizenévesen csak korombeli lányokba voltam szerelmes és csak pofára esések voltak belőle. Sok fiatal lányt is érdekelnek az idősebb srácok. Nem 10 év korkülönbségről beszélünk.


5. A 17 éves lány olyan 24-25 éves koromban volt.

Milyen 10.-es gimis? Én 17 évesen 11.-ből mentem 12.-be. Vagy nálatok 16 évesen kezdik a középiskolát?

Csak az kelt viszolygást az emberekben, amiről tudnak, szóval ez elég rossz példa volt.

És amúgy is ahogy fentebb írtam a nagyobb korkülönbség ugyanúgy sok lánynál játszik, 4-7 év simán.

Köszi! Arcszőrzetem sajnos nem nő túl jól, az öltözködésem felnőttesebb már, de az arcomon nem tudok változtatni.


6. Nem vagyok szűz lúzer. Nem értem miért kell mindent kisarkítanai, szélsőségessé tenni. Nem csak Casanovák és szerencsétlenségek léteznek. Most is volt barátnőm nem rég 2 évig, de régebben is volt többéves kapcsolatom. Csak ettől még érnek ilyen kellemetlen élmények az életben és ezen gondolkoztam el, hogy mit lehet tenni. Pont mert pl hazudni nem szeretnék a koromról.


Szerinted aki mondjuk 4-7 évvel idősebb pasit keres, az apakomplexusos? Te mi a pcsről beszélsz? Az inkább olyan 15-20 év korkülönbségnél kezdődik. Ez volt eddig a legbutább válasz.


7. Úgy legyen! Lehet többet kellene ismerkednem


8. Alapvetően hasonlóak a megéléseink. De ismerkedtem nagyon céltudatos 19 éves lánnyal két éve. Jó családból jön, jó nevelést kapott. Önállóságra, függetlenségre törekedett. Mondta hogy majd melyik országba akar mesterszakra járni, hol akar élni, stb. Ahogy mondjuk az itteni válaszolók vagy én sem mondanánk azt magunkról hogy 19 évesen ostoba állatok voltunk, ugyanígy a mostani olyan korúak között is vannak nyilván értelmesebbek.

2021. máj. 3. 10:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!