Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért Lúzer egy férfi, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért Lúzer egy férfi, miért mondják ezt egy férfira?

Figyelt kérdés
Szokták mondani hogy egy tipikus Lúzer, meg jajj hagyjanak a Lúzerek stb. de mitől az valaki?
2021. máj. 3. 06:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
67%
Hallottam már olyan férfira is ezt a jelzőt, aki kihagyott egy kínálkozó alkalmat. Olyan férfira (vagyis fiúra, mert ez még suliban volt) is hallottam, aki egy egyébként népszerű lányokból álló klikk egyik tagjával nem akart összejönni, pedig a csaj hajtott rá. Olyanra is hallottam, aki egy teljesen normális, jó személyiségű, külsőre is rendben levő férfi, de a gimis szerelmét viszonylag korán elvette és hamar családot alapítottak. Itt az indok az volt, hogy biztos nem élte ki magát és simán találhatna jobb nőt. Szóval nem csak azokra használják, akik egyáltalán nem tudnak barátnőt szerezni vagy nem volt még szexuális kapcsolatuk, bár tény, hogy legtöbben ezt értik alatta.
2021. máj. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Looser angol szó, jelentése: vesztes.
2021. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Ez a szó ez a megállapítás is csak egy féltékenységből butaságból fakadó gúnyszó. Azokat illetik ezzel a jelzővel akik nem azt és nem úgy teszik ahogyan azt a közösség vagy egy egyén gondolja. Láthatod hogy főleg társadalmilag nem elfogadott cselekvésre vagy egyes személyek irányító jelleme alól való kivonulás ,nem megfelelés ezt a gúnyszót vonja maga után. Gyerekes ,és kicsinyes. De ha téged nem érdekelt eddig sem hogy ki mit mond akkor te immunis vagy rá.
2021. máj. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Nálam a lúzer egy viselkedési, megnyilvánulási forma. Nem az a lényeg, hogy mije van, hanem hogy ő milyen.

A volt férjemnek nem volt semmije, amikor összejöttünk. Mégsem láttam lúzernek, mert egy kellemes egyéniség, keményen dolgozik, intelligens, művelt. Anyagilag sosem vitte semmire, mint mások az építőiparban, de továbbra sem látom lúzernek.

Viszont lehet valaki gazdag vagy akár népszerű a nők körében, de ha kilóg a kapanyél a szájából, az autójával akar hódítani, és előadja az alfa csávót, én azt sokkal nagyobb lúzernek tartom.

2021. máj. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
El tudom képzelni mennyire féltékenyek a sikeres férfiak a lúzerekre 😂
2021. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért vannak lúzerek, akárhogy szépítjük. Arnie megmondja erre a frankót: aki tud angolul, nézze meg. 4.53-nál mondja ebben az interjúban: mindenki veszít és hibázik, ez rendben van. De az nincs rendben, hogy lent maradsz, ha vesztesz. Aki lent marad, az a vesztes. (Whoever stays down is a loser!) https://www.youtube.com/watch?v=B5bY-s9sPJk
2021. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
16: Ez sem teljesen igaz. Ha én pl. pocsék sakkozó vagyok, akkor jobb ezt beismerni, mint erőltetni és versenyekre járni, ahol mindig az utolsó, esetleg véletlenül utolsó előtti leszek. Ha felismerem a korlátaimat és inkább csinálok olyat, amiben sikeres vagyok, akkor nem vagyok lúzer. Ha nem ismerem fel és gyakorlatilag folyamatosan bokszzsák leszek, na akkor leszek lúzer.
2021. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

17: jogos. Nem lehet mindenki bajnok meg tehetséges mindenben. Nekem is volt olyan sport, amiben totál béna voltam. Majd megtaláltam azt, amiben magamhoz képest magas szintre el tudtam jutni.


De azért a társkeresés témakörben maradva, ott azért nem is bajnoknak kell lenni, csak próbálkozni kell, előbb-utóbb mindenkinek sikerül az, ha nincs nagy defektje. (16-os voltam)

2021. máj. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
Lúzer az ha csóró és ronda a férfi, illetve huzamosabb ideig az. Mondjuk ha ronda, azon nem sokat tud változtatni, ha meg felnőttként csóró, akkor az életbe nem fog már annyi pénzt összeszedni, ami kell (hacsak nem nyer a lottón), tehát hagyjon fel a csajozással és keressen egy hobbit. Ez a lúzer.
2021. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!