Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők mondják, hogy "Minden férfi csak szexpartnert akar.", akik külsőre vagy karrierben a saját szintjük feletti férfiak közül válogatnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

Mert ha van egy dagadt ocsmány nő, és mondjuk csak jóképű és sportos férfiakkal áll szóba, mert megteheti. Nem adja lejjebb. Akkor valszeg csak egy ingyen, gyors menetre, egy kiürítésre kell annak az álom pasinak. Mert "jobb mint magának kiverni" kategória. Persze az ismerősei előtt még azt is letagadja, hogy ő ilyen ronda nővel egyáltalán szóba állt.

Az ilyen beképzelt, magánál csak 3-4 kategóriával jobb pasikkal szóba álló de valójában csúnya nők szövege ez a minden férfi csak szexet akar. Nevetségesek.

2020. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván azért mert az adott férfiaknak csak dugásra jók, partnernek nem kellenének. A nő meg egy idő után azt hiszi hogy az az ő szintje. Kellemetlen körforgás ez.
2020. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Engem elvált anyukaként nem álompasik, hanem pocakos családapák (igen, nős!) és álmodozó, tizenévvel fiatalabb fiúkák zaklatnak szexért. Nyilván nem fekszem le velük, de levonom a következtetést. Akinek komolyra kellenék, az meg általában egy unalmas, besavanyodott alak és nekem nem kell. Maradok egyedül és......nagyon sok férfi csak szexet akar. Illetve sok férfi aki párkapcsolatot akar azért erőlteti az ismerkedést bárkivel, mert már szinte bárki jó....mert szexet akar.
2020. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A leszűkített célközönségről vesznek tudomást, más hapsi láthatatlan számukra. Tinderen is sok egész jó csaj háborog hogy írjon ám rá az ipse match után. Hát nyilván csak olyannal van match akihez fizikailag nem fér hozzá a jelölt nők sokasága. De amúgy valóban a Tinder ....bizony olyat is olvasni hogy csajok akiket MÉG ÉN IS BALra húzok rögzítik hogy elegük van az egyéjszakásból szóval csak komoly kapcsolat érdekli őket
2020. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
a nők mind ilyenek, csak a kategóriájuk felett álló pasikkal hajlandóakbármire is, akkor is ha ők pl 10/4-esek, de kell a 10/7 es pasi minimum, ha meg nem kapnak olyat, akkor harsogják ezek a nők, hogy nincs rendes-normális pasi, vagy minden pasi szemét (ugye ez a jópasikra vonatkozik, mert aki átlagos, azt nem veszik emberszámbA).
2020. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Normális önbizalommal rendelkező emberek többnyire a maguk aktuális szintjéről választanak maguknak társat.

Aki viszont el van képedve magától (de mélyen legbelül tudja: trágyát sem ér) fel sem fogja,hogy egy bizonyos szint alatt a külső a belsőt is tükrözi.

Arról nem is beszélve,hogy azért nem fordítanak gondot a külsejükre,mert nem igazán igénylik a szexet.

2020. nov. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
3: Én csak azt "bírom", hogy fél perc alatt ezt eldöntik. Meg a h_lye szövegek, hogy "minden nőnek ezt írja", vagy "másik 20 nőnek ezt meg azt írta". Közben ha csak engem veszük, évente kb 1 nőnek írok, aztán ha ilyen a reakció, el is megy a kedvem jó ideig attól, hogy írjak bárkinek.
2020. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
naponta kellene más nőnek írni kedves utolsó, itt is mint mindenben a nagy számok elve érvényesül. Kapsz persze 99 nemet, de azért az 1 igenisért igenis megéri ennyit tenni.
2020. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: Én nem találok naponta egy olyan nőt aki érdekel. Nem a "krumplit is csak elgurul" fajta vagyok. Évente néhány nő mozgat meg, velük sem lehet még beszélgetni sem.
2020. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

Az első nagyon jól leírta a lényeget.


Az elvált anyuka pedig meg fogja bánni még 10-20 év múlva, hogy nem próbálta ki a fiatal fiúkákat, akik olyan orgazmusban részesítették volna, amit sosem felejt el.

2020. nov. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!