Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig azok a nők mondják, hogy "Minden férfi csak szexpartnert akar.", akik külsőre vagy karrierben a saját szintjük feletti férfiak közül válogatnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 13:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal fiúkák engem? Hagyjál már, fiatalon sem részesítettek abban. Ahhoz egy érett gondolkodású férfi és kölcsönös vonzalom kell. Az érzelmek nélküli szex nem sok nőnek okoz örömet.
2020. nov. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül ez az indok.

Ha hétről hétre valami lepukkadt diszkóban próbálok komoly kapcsolatot keresni, akkor nekem is az lesz a tapasztalatom, hogy csak "kexre kellek". Pedig ott aztán nem mindenki felső kategória...

2020. nov. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem benne van ez is igen. Olyan, mintha kizárólag az instamodeleket venném észre és kijelenteném, hogy minden nőnek a fényűzés meg pénz és utazás kell. Ha csak Palvin Barbit veszem alapul, akkor jóhogy!
2020. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!