Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy ismerkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy ismerkednétek, ha férfiak lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval adott a helyzet: Ha holnaptól férfiként kéne folytatnotok az életetek, hogy ismerkednétek?

- Milyen konkrét helyeken, felületeken ismerkednétek? Milyen módszerekkel? Nagydumásak lennétek inkább, vagy a külsőtökre építenétek? Milyen érzés lenne, hogy többet kell nyújtanotok, mint eddig?

- Szerintetek könnyebben vagy nehezebben menne az ismerkedés? Mire alapozzátok ezt?

- Hogy élnétek meg, ha szinte mindig nektek kéne kezdeményeznetek és rengeteg visszautasítást kapnátok?


Mielőtt jönnének a szokásos beszólások: A kérdésem oka az, hogy rengeteg nőtől olyan válaszokat látok, amik alapján meglepően nincsenek képben, hogy milyen a férfiaknak a társkeresés. Sokszor a válaszok is ellentmondásosak 1-1 helyzetben. Érdekelne, hogy úgy átlagban az itteni női felhasználók hány százaléka van képben ezekkel kapcsolatban.

Másrészt, kíváncsi lennék, hogy milyen tanácsokat adnátok a srácoknak. Nekem is van egy elég gyakori fix tanácsom nekik, amit eddig senki sem fogadott meg és pár nő kivételével mindenki lehúzta. Pedig, a valóságban működött ismerősnél a dolog.



2021. máj. 2. 23:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondhatjátok, mert én sosem külső alapján válsztottam párt. Mondjuk még én nem tudok úgy értékelni egy férfit, hogy meglátom és úúú már nedvesedik a bugyi, meg az agyam eldobom tőle! Soha nem indított be pasi csak a látványa miatt.
2021. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

#20 mint írtam, nem mondom hogy nekem nem fontos a külső, de nekem nagyon fontos az is hogy a másik milyen ember.


És mint írtam is, volt már olyan, hogy x.-edszerre sem feltétlen mondtam volna az adott férfire hogy tetszik, de ahogy megismertem, igenis elkezdett időközben tetszeni.

2021. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ebben semmi fura nincs, az emberek így működnek általában.

Tetszik külsőleg, meg akarod ismerni, hogy tudd passzol-e a személyisége.

Nem tetszik külsőleg, nem foglalkozol vele tovább.

Biztos vagyok benne, hogy mindannyiunk mellett elsétált már ezer ember akivel belsőleg nagyon passzolnánk, de észre sem vettük egymást.

Az, hogy nálad van esélye olyannak is, aki külsőleg nem fog meg szintén előfordul, kb minden nem vonzó emberrel akinek párja van.

2021. máj. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Az esetleges folyamatos visszautasítás biztos fájna, ezt aláírom, meg ha vki bunkón küld el (bár azért ilyenkor sztem jobb, ha tudatosítja az ember magában, hogy az a másik szegénységi bizonyítványa).

Ha az eddigi tudásom birtokában kellene ismerkednem, akkor én az alábbiakat követném:

- barátkoznék nőkkel is, és tényleg barátkozás jelleggel, nemcsak azokkal, akiknek be akarnék jutni a bugyijukba, és tényleg értékelném őket mint embereket; és ha mégis bepróbálkoznék egy barátomnál, és az visszautasít, nem hagynám a p...ba, hogy "friendzone-olt a kis ribi" - én azt látom, hogy a legjobb kapcsolatok így alakulnak ki, tényleges barátságokból; és ha nem jön össze kapcsolat, azért lehet az ellenkező nemtől tanulni, hogy nekik mi jön be viselkedésszinten és mi nem (volt pl. egy haverunk még anno suliban, akinek tök lazán el tudtuk mondani, hogy haver, nem lennél rossz külsőre, de amíg melegítőben jársz mindenhova meg lóg a vakvilágba a hajad, addig nem lesz olyan csittifitti nőd, mint amilyet akarsz... és voila, nem sártődött be, sőt megköszönte a tippet, változtatott, és olyan bombanője lett, hogy mindenki csak nézett)

- én nem vetném meg az utcán ismerkedést sem, udvariasan és kedvesen szólítanám meg a kiszemelteket, megkérdezném, nem zavarok-e... ha visszautasítanak, fájna, de megérteném. Azt is megérteném, ha vki egyszerűen nem akarna félelemből az utcán ismerkedni (pont azért, mert tudom, milyen az, amikor gyanús alakok megpróbálnak becserkészni, leordítja a fejemet egy nálam 2x akkora kétajtós szekrény, amiért visszautasítom stb.)

- annyi "könnyebbségem" lenne, hogy nekem alapvetően sem férfiból, sem nőből nem tetszik az ilyen 10/10es szépségideál, és nem zavar pl., ha a másik túlsúlyos, nem szimmetrikus arcú, vastag combú stb., így nagyobb lenne a merítés. Meg voltam annyit nők környezetében, hogy azért nagyobb eséllyel kiszűröm, hogy ki az, aki flegma, még akkor is, ha nem kifejezetten flegma divatban nyomja, és akkor azokat kerülöm akkor.

sok férfiismerősöm van, aki csak azokra a nőkre megy, akikre a többi 18-65 éves intervallumba tartozó férfi 75%-a (médiaideál szerint szép, fiatal, vékony, feszes, melles, szép arcú, dús hajú, hibátlan bőrű stb.), és csodálkoznak, hogy azok tudnak és nagy eséllyel fognak is válogatni

- én inkább szakkörökön, hobbiprogramokon ismerkednék a baráti körön kívül

- társkeresőn figyelmesen elolvasnám az illető profilját, mielőtt ráírok, és személyre szabnám, nem odavágnám, hogy "szia" és várnám, hogy túráztassa magát, hogy visszaírjon

2021. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

"társkeresőn figyelmesen elolvasnám az illető profilját, mielőtt ráírok, és személyre szabnám, nem odavágnám, hogy "szia" és várnám, hogy túráztassa magát, hogy visszaírjon"

Ez a legjobb rész, nagyon vicces ahogy elképzelem hogy gondosan megírsz pár levelet majd vársz, vársz, aztán továbbra is csak vársz az ítéletnapig.

Mert társkeresőn (kizárólag internetes közegben értem) csak a top 20% számíthat arra hogy visszaírnak nekik, túráztatva magukat. Ha nem abba születsz akkor csakis magadat túráztathatod (férfiként)

2021. máj. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
25: igen, ez benne van a pakliban. Nem mondtam, hogy akkor tuti visszaírnak. De ha esetleg nem vagyok egy adonisz, akkor nagyobb eséllyel írnak vissza sztem egy személyre szabott üzenetre, mint egy "igazából én írtam rád, de azért azt akarom érezni, hogy te tepersz értem" jellegűre.
2021. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
63%

26#

Igen én is ezt gondoltam mikor társkeresőzni kezdtem, hogy arra vevők a nők, és majd így sikeres leszek

Aztán a valóság elég kiábrándító volt, pedig rondának sem mondanám magamat, egyáltalán. De a társkeresőkön az édeskevés, bármilyen levelet is írsz (férfiként)

2021. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. A java részük "meghalna", persze képletesen.
2021. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!