Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy ismerkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy ismerkednétek, ha férfiak lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval adott a helyzet: Ha holnaptól férfiként kéne folytatnotok az életetek, hogy ismerkednétek?

- Milyen konkrét helyeken, felületeken ismerkednétek? Milyen módszerekkel? Nagydumásak lennétek inkább, vagy a külsőtökre építenétek? Milyen érzés lenne, hogy többet kell nyújtanotok, mint eddig?

- Szerintetek könnyebben vagy nehezebben menne az ismerkedés? Mire alapozzátok ezt?

- Hogy élnétek meg, ha szinte mindig nektek kéne kezdeményeznetek és rengeteg visszautasítást kapnátok?


Mielőtt jönnének a szokásos beszólások: A kérdésem oka az, hogy rengeteg nőtől olyan válaszokat látok, amik alapján meglepően nincsenek képben, hogy milyen a férfiaknak a társkeresés. Sokszor a válaszok is ellentmondásosak 1-1 helyzetben. Érdekelne, hogy úgy átlagban az itteni női felhasználók hány százaléka van képben ezekkel kapcsolatban.

Másrészt, kíváncsi lennék, hogy milyen tanácsokat adnátok a srácoknak. Nekem is van egy elég gyakori fix tanácsom nekik, amit eddig senki sem fogadott meg és pár nő kivételével mindenki lehúzta. Pedig, a valóságban működött ismerősnél a dolog.



2021. máj. 2. 23:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%

Finomítsu ka kérdést úgy ,hogy átlagos, normál férfiak lennének.

Mert extrém jóképű, jó testű, esetleg még pénzes férfiként nincs gondja senkinek az ismerkedéssel.


Szóval maradjunk az átlagos kinézettel, testalkattal rendelkező, átlagos fizetésű, szakmájú srácoknál. ÍGy hogyan ismerkednének a kedves nők?

Szerintem sehogy.

2021. máj. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egy nagy farkaskutyát meg egy kicsi fehér cuki kutyát,sétáltatnàm őket,biztos lenne egy nő,aki megkérdezné,hogy megsimogathatja-e.
2021. máj. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%

Én már gondolkoztam ezen. Egyrészt szerintem többféle nőnek adnék esélyt, mint amit látok a környezetemben.


Másrészt tudok abból építkezni ahogy velem prábáltak és úgy NEM.:D.


Én szerintem elsőkörben igyekeznék csak beszélgetni. Sok féle nővel, de minden egyéb hátsószándék nélkül. Hogy először azt lássam hogy alakul a kommunikáció, kijövünk-e stb. Minden más csak ezután.


Mert nekem nőként az a fura, hogy pl egy összejövetelen egy pasi úgy hívott el randira hogy a semmiből. Nem dumáltunk egész este, szinte semmi kommunikáció nem folyt le és egyszercsak a semmiből jött a srác hogy randizom-e vele.


Ezzel sincs baj akkor HA nagyon jól néz ki az adott pasas vagy látja hogy nagyon bejön a nőnek.

De szerintem a legtöbb esetben az lenne az ideális ha előbb valami kis ismeretség tud alakulni és csak utána más.

2021. máj. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%

Ha férfiben is úgy néznék ki, ahogy nőnek, akkor eljárnék sportolni, kiépítenék egy jó kis haveri társaságot, akivel eljárnék bulikba, inni, szórakozni. S ha ott adódna alkalom a kiszemelt lányt simán meghívnám egy italra és ha engedné, beszélgetnék vele. Jó humorom van, tehát ez gondolom férfiként sem párologna el. :D

Továbbá mivel szeretem az állatokat lenne egy szép, közepes méretű kutyám. Szigorúan menhelyi, akivel járnék futtatóba, ahol akár egy nővel szintúgy lehet találkozni és nem lennék fatökű, ha úgy van, mernék kezdeményezni felé.

Illetve férfiként sem szégyen a főzés, szóval akár egy tanfolyam is simán működhet, ahol beszélgetni, barátkozni mindenképp lehet. Sőt. Az sem kizárt, hogy akár ott is lehet ismerkedni.

A kudarctól nem félek, szedtem már fel én pasit és vagyok annyira jó emberismerő, hogy egészen jól le tudjam venni a "jeleket". Úgyhogy próbálkoznék, élném az életemet és nem itt rinyálnék a nők miatt. Ez utóbbi kiemelten fontos. :D

2021. máj. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

"Én vennék egy nagy farkaskutyát meg egy kicsi fehér cuki kutyát,sétáltatnàm őket,biztos lenne egy nő,aki megkérdezné,hogy megsimogathatja-e."

Bár bevált volna ez a dolog!

Nem a nők miatt, de volt egy kaukazusim és egy sicum, és a kettőt egyszerre vittem sétálni sokszor, de annyira nem nagy szám ez a csajoknak.

2021. máj. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg továbbra is sportolnék, főleg akrobatikus sportokat. És azon az ágon akad 1-2 részleg, ahol nagyon ritkák a férfiak, ellenben sok a nő. Simán ismerkednék pl ezeken a helyeken is. Ezen kívül bulik, parkok, fesztiválok, ismerősikör, ahogy nőként is.

Nem lenne se nehezebb, se könnyebb szerintem. Nőként is én kezdeményeztem eddigi kapcsolataimnál, férjemnél is anno. Számomra mindigis nagyon unalmas volt "várni a sült galambot", így odamentem, és ismerkedtem, ha valaki tetszett. Vagy bejött, vagy nem, és ez továbbra is így lenne. Nő ismerőseim közül páran már mondták, hogy ha férfi lennék, akkor tuti fel tudnám őket szedni a humorommal. Szóval szerintem ellennék 🤷‍♀️

2021. máj. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
37%

"Mert nekem nőként az a fura, hogy pl egy összejövetelen egy pasi úgy hívott el randira hogy a semmiből. Nem dumáltunk egész este, szinte semmi kommunikáció nem folyt le és egyszercsak a semmiből jött a srác hogy randizom-e vele."


Mert a férfiak igy működnek, elhivnak mert külsőre oké vagy és érdekel a belsőd is (vagy egyszerűbbéknél h mennyire vagy dugható), aztán a randi való célzott ismerkedésre. Nektek nőknek meg kinézet plusz vmilyen benyomás kell, némi előkészités, mert ugye a biztonságérzet is kell a randihoz, illetve a felszines benyomás dönti el h alfa vagy béta vagy abszolut kuka az illető.

A férfiak nem igénylik a biztonságérzetet, ezért az előkészitő beszélgetést sem.

2021. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

#17 nem azt mondtam hogy nem esett jól a randira hívás. Csak azt hogy ez szerintem ÁLTALÁNOSSÁGBAN vagy csak a nagyon magabiztos vagy csak a nagyon jól kinéző embereknél működik.


És azért is, mert én hiszek abban hogy a vonzalom fokozatosan is ki tud alakulni, egy olyan emberrel is aki elsőre, vagy akár másodszorra, x-edszerre nem az eseted, lehet nem is jön be külsőleg (annyira), ha amúgy meg megismeritek egymást időközben, picit jobban, de kötetlenül, randitól mentesen, és PONT azért tud működni, mert ott még nem kell hogy tetsszen. Velem többször is volt ilyen.


Elsőre, sokadszorra se mondtam volna, a srácra, hogy "na nekem bejön" de ahogy megismertem egyre jobban (nem randiztunk, tehát nem volt ez a nyomás) vettem észre magamon hogy rá gondolok.


Én nőként, abszolút értékelem a bátorságot, ha valaki csak úgy odajön és elhív, de egy vadidegennel akkor se mennék el feltétlen, ha ő lenne a szőke herceg. Nekem kell az hogy valamennyie ismerjem is a másikat, legalább annyira hogy beszélgettünk egy kicsit, látszódik-e pl hogy a humorunk egyezik/értjük egymásét vagy el tudunk-e dumálni.


Én ha férfi lennék ebből indulnék ki, de nem vagyok férfi:D nyilván másképp fogok gondolkodni bizonyos dolgokról.

2021. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

18 vagyok.


Annyi még érdekes a számomra hogy ha a pasi nem ismer, sőt lehet velem személyesen nem is beszélt, akkor a személyiségem mi alapján érdekli?

Hallja hogy egy társaságban miket mondok, milyenek a megnyilvánulásaim?


És mi van ha még annyi kontakt sincs? Akkor szimplán a külsőm alapján fogja a személyiségem érdekelni?


Magyarul ha valaki nem néz ki annyira jól (nőkre gondolok) akkor lehet ő a világ legjobb fej nője, akkor sem lesz érdekesebb?


Nem kötekedésnek szánom, kíváncsi vagyok férfiak erről mit gondolnak.

2021. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
62%

"És mi van ha még annyi kontakt sincs? Akkor szimplán a külsőm alapján fogja a személyiségem érdekelni?"


Igen, pont mint a nők ahogy működnek.


"Magyarul ha valaki nem néz ki annyira jól (nőkre gondolok) akkor lehet ő a világ legjobb fej nője, akkor sem lesz érdekesebb?"


Így van, pont mint ahogy a nőknél.


Ha magatokba néztek őszintén..

2021. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!