Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, hogy ismerkednétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hogy ismerkednétek, ha férfiak lennétek?

Figyelt kérdés

Szóval adott a helyzet: Ha holnaptól férfiként kéne folytatnotok az életetek, hogy ismerkednétek?

- Milyen konkrét helyeken, felületeken ismerkednétek? Milyen módszerekkel? Nagydumásak lennétek inkább, vagy a külsőtökre építenétek? Milyen érzés lenne, hogy többet kell nyújtanotok, mint eddig?

- Szerintetek könnyebben vagy nehezebben menne az ismerkedés? Mire alapozzátok ezt?

- Hogy élnétek meg, ha szinte mindig nektek kéne kezdeményeznetek és rengeteg visszautasítást kapnátok?


Mielőtt jönnének a szokásos beszólások: A kérdésem oka az, hogy rengeteg nőtől olyan válaszokat látok, amik alapján meglepően nincsenek képben, hogy milyen a férfiaknak a társkeresés. Sokszor a válaszok is ellentmondásosak 1-1 helyzetben. Érdekelne, hogy úgy átlagban az itteni női felhasználók hány százaléka van képben ezekkel kapcsolatban.

Másrészt, kíváncsi lennék, hogy milyen tanácsokat adnátok a srácoknak. Nekem is van egy elég gyakori fix tanácsom nekik, amit eddig senki sem fogadott meg és pár nő kivételével mindenki lehúzta. Pedig, a valóságban működött ismerősnél a dolog.



2021. máj. 2. 23:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
22%

"milyen tanácsokat adnátok a srácoknak"


[link]



36F incel

2021. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nem is tudom. Kiépítenék magamnak egy jó nagy haveri társaságot, járnánk együtt mindenfelé: bárokba, fesztiválokra. Nem vetném meg a munkahelyi ismerkedést sem, persze nem az irodában rányomulós fajtát, hanem pl cégesbuli, csapatépítő stb, ahol kicsit kötetlenebb a légkör, és mondjuk nem közvetlen kolléganőre hajtanék rá, hanem más részlegről választanék. Én nőként is nyitott vagyok, és nem jelent gondot számomra a másokkal való kommunikáció, tehát ha férfi lennék, akkor se lenne ezzel problémám.
2021. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal jobb helyzetben lennék, mert szinte biztos lenne, hogy nem csak a külsőmet szeretik. Mivel embernek tartom a nőket, nem tárgynak, tudnék velük beszélni. Könnyebb lenne tartani a súlyomat, izmot építeni. Bátrabb lennék, pl. mernék edzőterembe is menni. Ha nagy és magas lennék, megvédenék egy csomó embert, nem csak nőket, akiket meg akarok csinálni, hanem öregeket, gyengébb férfiakat. Van munkám, nem kell kiszolgálni... az, hogy visszautasítanak, azért nem törne meg, mert most is úgy vagyok vele, hogy ha nem kellek valakinek, akkor ne legyen velem szánalomból, inkább hagyjuk egymást.
2021. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanúgy, mint nőként. Sehogy. :D
2021. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, a nőknek a leghalványabb fogalmuk sincs, hogy a férfiaknak mit kell végigcsinálniuk, innentől kezdve honnan tudnák, mit kellene csinálniuk (másképp).


Ez olyan, mintha én akarnék egy afrikai gyereknek tanácsot adni, hogy kell kitörni a nyomorból, úgy, hogy a másik végletben élek.


Ezért hallasz mindig olyan közhelyeket, mint pl. légy önmagad. Mégis mit tudnának mondani?

2021. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
0%

A regi jól bevalt modszerrel!


Magamat fenyeznem h vaggyjon a tarsasagomra,a nőt meg dicsergetnem h milyen szép.


Kocsikulcs lengetes,kulfoldi ut megemlites...

2021. máj. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
82%

Ja es sokat dolgoznek azon h sportos alkatom legyen!


Nem lennek se bunko pasi se tutyimutyi. Kihivasoknal nehezsegeknel odatennem magam.

2021. máj. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Egyből megpunáznám a nőket.
2021. máj. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%

Ugyanúgy ahogy nőként is teszem. Mert ez passzol jobban a jellememhez. Kiválasztok ismerősi/baráti körből egy szimpatikus embert. Figyelem egy ideig, addig szerzem róla az infókat, pl olyan lényeges dolgokat hogy van-e valakije, keress-e egyáltalán társat, miről hogyan vélekedik, hogyan reagál stresszhelyzetekre és a környezetéhez hogyan viszonyul stb. Ha mint ember tetszik, és látszólag minden stimmt, akkor nyitnék felé. Ha vevő a közeledésemre akkor kipuhatolom, hogy benne is megmozgatok-e valamit (vagy csak a társaságomra, barátságomra vevő) és ha igen akkor egyre nyíltabban nyomulok de akkor már kölcsönösen.


Most nekem eddig 6 párkapcsolatom volt (az utolsó a férjem, és soha nem volt szexkapcsolatom sem, mert demiszexuális vagyok). Ebből 3x engem szedtek fel, és 3x ezzel a módszerrel "szereztem" párt. (mondjuk én speciel jobban is szerettem, ha én válszthatok, mintha engem válsztanak). Viszont összesen 6x volt kisérletem ezzel a módszerrel (és nem veszem ide azokat, ahol a férfiből út közben kiábrándultam, tehát már a megfigyelési szakaszban letörött a lelkesedésem), mondhatjuk, hogy végig vevő voltam a másik félre, és így következik, hogy 6-ból 3x bukta lett a vége. Szóval ez a módszer sem tuti még nőként sem, de én ezt szeretem a legjobban. Plusz ha nyertem vele egy párkapcsolatot azokkal mindig elégedett voltam, mert emberileg is passzoltunk egymáshoz, kevés dolgon akadtunk fenn, legalábbis, ha mondjuk a gyakori kérdésekből indulok ki akkor szinte minimális a közös halmaz az itteni problémák és kapcsolataimban is előfordulók között.


Szóval én ezt a módszert követném továbbra is, mert nekem ez működik. Külsőbe önmagába nem tudok beleszeretni (mondjuk nem tudom férfiként mennyire lennék vizuális), az érdeklődésem elindítója mindig egy gondolatmenet a másiktól, vagy jellemvonás, ami később alakul át szerelemmé. (és igen, nálam sosem volt szerelem első látásra).

2021. máj. 3. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
21%
Figyelj, azt se tudják hogyan kell egy férfinak leírni h szia. Szted..?
2021. máj. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!