Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srac aki udvarol, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki udvarol, de neten nem értem az instáját. A gazdagságával vetit, mikozben gyűlöli a pénzhajhász nőket. Mit lehet ilyentől várni?

Figyelt kérdés

Vagy az insta nem társkereső szerű?(nem nagyon ismerem en oda nem regiztem csak párom mutattat az oldalát a teloján)


Engem fűzöget, meg komolyat akar, szerelmes, meg bla bla.

De amugy minden centet sajnál. Mondjuk az ugy nem is baj, en nem a pénzre megyek.

Szeretné ha én őt komolyabban vagy komolyan venném(összeköltözésen agyal stb)


Csak épp az instája teljesen olyannak tűnik, mint aki vetít a nőknek.


Fullos kocsi, óra, dubai nyaralások stb.

Persze ő azt mondja nem tarskeresés neki az insta.


De pedig millioan ott jonnek össze..

Vélemény a srácrol?



#insta, vetítés
2021. máj. 1. 08:28
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Szoval szerinted tenyleg ártatlan csak az instája?
2021. máj. 1. 10:24
 32/32 anonim ***** válasza:
Férfiaktól logikát?
2021. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!