Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srac aki udvarol, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac aki udvarol, de neten nem értem az instáját. A gazdagságával vetit, mikozben gyűlöli a pénzhajhász nőket. Mit lehet ilyentől várni?

Figyelt kérdés

Vagy az insta nem társkereső szerű?(nem nagyon ismerem en oda nem regiztem csak párom mutattat az oldalát a teloján)


Engem fűzöget, meg komolyat akar, szerelmes, meg bla bla.

De amugy minden centet sajnál. Mondjuk az ugy nem is baj, en nem a pénzre megyek.

Szeretné ha én őt komolyabban vagy komolyan venném(összeköltözésen agyal stb)


Csak épp az instája teljesen olyannak tűnik, mint aki vetít a nőknek.


Fullos kocsi, óra, dubai nyaralások stb.

Persze ő azt mondja nem tarskeresés neki az insta.


De pedig millioan ott jonnek össze..

Vélemény a srácrol?



#insta, vetítés
2021. máj. 1. 08:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
79%
Miért vagy ilyen kiszolgáló típus vele? Neked nem kell semmit bizonyítanod! Egyébként is ha egy igen gazdag férfi úgy gondolja nem akar áldozni a vagyonából arra, hogy a barátnője szép legyen, jó ruhákat vásárolhasson, előrejusson az életben mondjuk azzal, hogy segít neki vállalkozást indítani (mint a Csősz Boginak a férje), akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy ugyanabban a kategóriában versenyez, mint a raktáros Józsi, mert ő tőle se kapsz semmit. Szóval mindegy inenntől hogy raktáros Józsi vagy gazdag barát, a kérdés, hogy mit kapsz Te ettől a kapcsolattól. Szóval ezzel igencsak megnövekszik a konkurencia száma, mert lehet, hogy Józsi helyesebb és legalább főz neked spagettit, a gazdag barátod meg semmivel sem tudja kompenzálni. Ha nem akar adni a gazdag barátod rendben, de akkor kompenzáljon kedveséggel, figyelemmel, türelemmel, testi-lelki foglalkozással. Segítsen neked mindenben, ami nem kerül anyagiakba, igazán érezd azt, hogy a lelkitársad. De egy gazdag pasi, ha birtokló és úgy gondolja hogy elég annyit nyújtania, hogy beülhetsz a jó kocsijába meg néha elhív vacsorázni, miközben nyomatja az elvárásait, hogy neki ilyen meg olyan nő kell (tornázz, szépítkezz, ami órák és sok pénz, de közben gürizz is, hogy eltartsd magad, meg legyél házias és ő legyen az irányító), na ilyen férfit semmiképpen ne válassz. Csak kihasznál és ha úgy adódik, majd eldob, lecserél, a gyereket meg majd nem is viheted magaddal, mert apuci jobb anyagi körülményeket biztosít, te meg nem építetted a karriered, mert az övét szolgáltad ki. Millió egy iylen van, ne ess ebbe a hibába!
2021. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
56%

annak használja. Mivel te nyitott vagy és sokan mások is, ezért ez indokolt


Én is ezért vettem sl 500at

2021. máj. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
Én Rexónát veszek,csak írj!
2021. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

A két utolsót nem értem.

21 elgondolkodtato hogy ki akar talán használni ugy, hogy közben azt szajkozza hogy pont forditva, azt nem szeretné, ha a nők használnák ki őt.


Egyelőre nem mentem bele vele olyanokba hogy főzök mosok takarítok nála, meg hogy szorosabbra fűzzem. Lassan haladunk nagyon apránként.

2021. máj. 1. 09:18
 25/32 anonim ***** válasza:

Mondjuk azért haladtok lassan, mert te azt se mondod el, hogy hol laksz? Mert a putrit látva egyből leveszi, hogy csak a pénzre hajtasz?

A múltkor azon hisztiztél, hogy fent van a gazdag kanid társkeresőn. Az se volt baj, csak legyen pénz lóvéra. Most se lesz baj, ha instán csajozik, csak maradjon gazdag. Téged az se érdekel, ha az orrod előtt húz valakit a farkára, amíg remélheted, hogy te leszel a felesége meg a tiéd lehet a fele királyság. 🙈

2021. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Hű de faék egyszeru és idegesitő agyad/gonsolkodásod van utolso.

Nem élek putriban.

Es nem pénzre hajtok.


Minden nőben megfordul az az elején, hogy a párja kihasználja e, megbízhato e, olvasgatom itt mik szoktak menni. Ez teljesen független is a pénztol.

Másnak a pasija meg like ol mindenkit, meg sorolhatnám.


En sem az vagyok, aki hülyén vakon bízik csak. Erről szol.

2021. máj. 1. 09:32
 27/32 anonim ***** válasza:

Ez arról szól, hogy semmi más fontosat nem osztasz meg róla, csak azt, hogy gazdag. Tehát neked ez az egy fontos ebben a kapcsolatban.


Nem fogsz olyan választ kapni, amit szeretnél. Aki nem költ rád semmit, és félti tőled a pénzét, az nem bízik benned. Aki nem bízik benned, az nem akar tőled semmi komolyat.

Aki bízik benned, az tudja, hogy őszintén szereted, és bízol benne. Mondjuk úgy kicsit nehéz, hogy te titkolózol és kutakodsz, tehát részedről semmilyen bizalom nincs.

Bizalom nélkül komoly kapcsolatba kezdeni olyan, mint láb nélkül futni.

Aki meg bízik benned és komolyan meg akarja osztani veled az életét, az gond nélkül fog költeni rád. Vesz neked is minőségi kaját, divatos ruhát, elvisz magával nyaralni, fizeti a mozit, elhív étterembe. Pont azért, mert ezek sokkal jobban esnek neki úgy, hogy te is ott vagy, úgy hogy cserébe csak a társaságot tudod nyújtani. Ami nem egyenlő azzal, hogy szétteszed a lábad...


Tehát ha nem fizet semmit, nem vesz semmit, akkor nem érsz neki semmit. Te vagy az épp aktuális fix lyuk, amíg melletted ismerkedik.

Sok boldogságot!

2021. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Retteg attol hogy kihasználják a nők. Nem arrol van szo hogy en ne lennék fontos.


Azert a penzrol van szo mert az instaja zavar ami igenis a penzrol szol!

Nem kutakodtam hanem ő mutatta meg. Addig azt sem tudtam hogy fent van.

2021. máj. 1. 10:19
 29/32 A kérdező kommentje:

Egyenesen gyűlöli h csak a pénzevel kapna meg bárkit is.

Igazi ferfinek akarja magát tudni vagy tartja magát aki pénz nelkul is kellene. Nála ez alapelv.


De az instája meg hát...engem összezavar

2021. máj. 1. 10:21
 30/32 anonim ***** válasza:
Mert mit posztoljon ha jól él? Vegyen egy lepukkant 30 éves autót csak hogy ne nézzék felvágósnak? Te se azzal járnál ha lenne sokkal jobb.
2021. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!