Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A bitcoinra úgy fognak visszae...

A bitcoinra úgy fognak visszaemlékezni mint 2020, 2021 ingyen osztogatott gazdagságára? Ilyen még sosem volt a történelem során, hogy semmi munkával ilyen mértékű gazdagsághoz jusson nagyon sok ember

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 20:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Sosem volt és sosem lesz. Csak a szegény emberek álmodoznak ilyesmiről. :-)
2021. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, tekintve hogy a társadalom nagyon minimális hányada tett szert ebből jelentős vagyonra.
2021. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Elon Muskra gondolsz? Ő biztos sokat nyert rajta, a kis emberek, ti, pedig csak aprópénzt.
2021. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok ember azt se tudja mit az a bitcoin, vagy hogy honnan vehet olyat. Azt meg végképp nem, hogy hogyan lesz belőle sok valós pénze, amin kenyeret vehet a boltban.
2021. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis hogy lehetne ebből gazdagodni? Ahhoz sok pénzt kéne bele rakni vagy nem? Aki 10 éve vett, annak jó.
2021. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval én nem értem kérdező hogy miről beszélsz. Úgy mondod mintha ingyen adna valaki bitcoint.
2021. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Miről beszelsz? Milyen semmi munka? Nezd meg a source kodot, a tranzakciokat, a kockazatot stbt. Nem ingyen gazdagszik mrg az aki vesz, hanem hatalmas kockazattal :)) ezert is van minden penzem btcben, btc to moon!
2021. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

#5:

Nem feltétlenül kellett hozzá 10 év.

Én mondjuk szerencsés vagyok, mert tényleg még az elején kezdtem el foglalkozni a BTC-vel, még bányásztam is a kis otthoni gépemmel, amikor még megérte, de azért az elmúlt 1 év sem volt semmi.


2020.03.13-án 1.577.105,78 HUF volt 1 BTC.

Most pedig 19.362.085,12 HUF az ára 1 BTC-nek.


Ez 12,2969-es növekedést jelent az elmúlt bő 1 évben.

Az arány pedig nem változik.


Ha valaki vett 1millióért BTC-t tavaly márciusban, és semmit nem csinált vele, csak hagyta állni, most pedig eladja, akkor 12,29milliót kap érte.


Persze, nem egy hú de nagy gazdagság, de aki úgy kuporgatta össze azt az 1 milliót is, és "kipróbálta a szerencséjét" azzal hogy az egészet BTC-be tolta, annak óriásit lendített a pénzügyi helyzetén.

2021. ápr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

@09:02


Szerintem elég kevés olyan ember van, aki úgy fektetett bitcoinba hogy a rá való 1 millió Ft tőkét "épp hogy csak össze kaparta".

2021. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

8. Ha vett valaki Novocure részvényt tegnap, akkor 1 nap alatt 50% haszna lehetett. Ha vett valaki Playboy részvényt néhány hónapja, akkor majdnem megháromszorozhatta a pénzét. Ha vett valaki Intrusion részvényt 3 éve, akkor mostanra megharmincszorozhatta a pénzét. Ha...

Úgy csinálnak a bitcoin vásárlók, mintha a jövőbe látnának és valami tutit tudnának, miközben csak mennek a nyáj után. Ezzel nem is lenne semmi baj, mindenki úgy kockáztatja a pénzét, ahogy akarja, de miért is kell mindenhova beírogatni, hogy mennyit "nyertek" (amit valójában nem is nyerte a legtöbb, hiszen nem adta el a bitcoinját) és hogy a bitcoin a tuti és nincs jobb és biztosabb és... Marha unalmas.

Érdekes módon azok, akik a GME-n nyertek 30-40szeres pénzt, akik más befektetéssel kerestek többet, mint a bitcoinnal lehetett, vagy szerencsejátékon nyertek, azok nem írogatják minden létező fórumba, hogy amit ők csinálnak az a legjobb és ők milyen okosak és mindentudók. Csak akiknek bitcoinjuk van.

2021. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!