Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfiak, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfiak, nektek miért nem jön össze kapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 00:22
A kérdező szavazást indított:
Mert nagyon előnytelen külsőd van vagy nagyon csúnya, kövér vag
Belső miatt, mert félénk vagy vagy tutyi mutyi, szűz, buta, szemét stb....
Mert irreális elvárásod van a nőkkel
Igazából nem is akarsz barátnőt.
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Ha ez valami napi provokatív kérdés lesz akkor megjelölöm az E-t: anyádért!
2021. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik hogy benne van a szűz rész mint hátrány pedig már több nő felajánlotta hogy elveszi a szüzességem, valamelyik csak azért hogy "kipróbálja" milyen. De amm én első kettőbe raknám magam, van akinek tetszem van akinek nem és mellé eléggé félénk és lassú vagyok. De leginkább csak ezek miatt nem találok sokszor olyan lányt akivel együtt szeretnék lenni, mert már kapcsolatom volt ezelőtt így nem "lehetetlen" 21/F
2021. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem jelöltem meg semmit, de az itteni válaszolók látatlanban biztosan eldöntik, hogy mi miatt van.


Én úgy látom, hogy nincs baj a külsőmmel, mert tőlem jóval csúnyább (objektíven, tehát ahogy mondani szoktátok: foghiányos, ápolatlan, kövér, 170 alatti, csámpás, dadogós, stb.) férfiaknak is akad nője.


De ki lehet hozni, hogy nincsenek kockák a hasamon, nincs 50-es karom, kopaszodom is, 180-at sem érem el és bár megvan minden fogam és nem is szuvas, de nem csillogó fehér fogkrémreklám, mert nem költöttem több százezret fogfehérítésre, illetve a ruhatáramat sem Lakatos Márk válogatta össze.


A belsőmmel is úgy gondolom, hogy nincs baj, mert olyan férfiaknak van nőjük, sőt, a nők ragaszkodnak hozzájuk, akik csupa negatív tulajdonságokkal rendelkeznek, illetve olyan férjekhez is hűségesek, akik valóban tutyimutyi, anyuci-függő emberek.


De itt is ki lehet hozni, hogy a családi hátterem nem a legjobb, diplomám sincs, nem vagyok egy nagydumás és elég racionális beállítottságú vagyok, nem hiszek a horoszkópokban és egyebekben.


Az elvárásom... az összes férfiismerősöm szerint igénytelen vagyok csak azért, mert nem felszínes szempontok alapján döntöm el, hogy tetszik-e valaki és adok esélyt a megismerésére, viszont ha nem tetszik valaki, akkor azzal nem fogok összejönni. De sokkal több nő tetszik, mint bármelyik férfiismerősömnek.

2021. máj. 1. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Szülőkkel élek, keveset keresek, nincs jogsim se kocsim.

Mint kiderült ezek óriási bűnök a nők szemében.

Ezen kívül erősen kopaszodok, ergo előnytelen a külsőm.

Nem vagyok nagydumás, menő, nem tudok csajozni, nehezebben oldódom fel, főleg idegen társaságban.

Ezek így egyszerre nagyjából örök egyedüllétre ítélnek.

2021. máj. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
22%
#4 Ezaz kisfiam, nehogy próbálj változtatni rajta. Inkább törődj bele hogy balfék vagy.
2021. máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok szociális. Társaságban hamar végem.

Ha kettesben ismerjük meg egymást valakivel, akkor van esélyem, így lettek barátnőim is. De élőben ennek nagyon kicsi az esélye. Eddig minden sikerem az interneten kezdődött, de ez is leszállóban van. Azt hiszem, elfáradtam.

2021. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5: Amelyik nő ezeket elvárja, azzal bizonyára nagyon jól járna a 4-es válaszoló. Eközben pedig


- Olyanokért odáig van a szerelmes barátnőjük, aki nem csak gazdasági okokból él a szülőkkel, de igazi anyucipicifia.

- Munkanélküli férfiakat tartanak el nők, akik semennyit sem keresnek, de még motivációjuk sincs, hogy dolgozzanak, viszont vigyorgó pofával kitalálnak valamit, hogy most miért nem jött össze ez sem.

- Nem csak csendesek, de az ereiket is vagdossák és pszichiátriai gyógyszereket is szednek.


Ezeknek mindnek megadatik szerelmes barátnő. Ezzel szemben hány olyan férfit mutassak, aki

- Saját lakással rendelkezik, magas jövedelme van, prémium autója és jogsija is van, mégsincs senkije és nem is talál senkit?

- Aki divattanácsadóval állíttatja össze a ruhatárát, mégsem nézik meg őt az utcán és nem mosolyognak rá a nők?

- Aki olyan, mint egy standupos, mindenki élvezi a társaságát, bárkivel össze tud barátkozni meg el is tud adni bárkinek bármit, mégis a hölgykoszorú összes tagja csak barátként tekint rá?

2021. máj. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6: Pedig pont az internet a legnehezebb, mert nem csak, hogy kettesben nem tudsz lenni a nővel, hanem fogalmad sincs róla, hogy közben még hány másik sráccal ismerkedik, mialatt veled is ismerkedik.


Mert nálad tisztasor, hogy nem fog egyetlen matched sem rád írni, neked kell, de őt még Facebookon is bejelölgethetik, exek vehetik fel fele újra és újra a kapcsolatot, megismerkedhet egy bolti eladóval vagy egy futársráccal is, aki pizzát hozott neki, te meg ebből csak annyit érzékelsz, hogy az elején teljesen lelkes volt, aztán hirtelen ghosting és eltűnik.


Vagy jobb esetben van egy személyes randi és utána is tök lelkes, várja a következőt és püff, megint ghosting és eltűnik.

2021. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem mindenki sikeres, aki kapcsolatban van!


Van egy barátom, aki 32 éves, több kapcsolata is volt + sok alkalmi, de hosszú távon egy nő sem marad mellette, 1,5-2 év max és dobják.. most megint egyedül van.. pedig mindegyikkel komolyan gondolta, akart eljegyzést stb.


Na meg ugye azok, akiket az össze normális kinézetű nő lekoptat, végül összejönnek egy 120 kilós nővel, mert nem akarnak egyedül megdögleni.. hát ők sem sikeresek.

2021. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, alapvetően nem panaszkodásnak szántan a kommentem, hanem leírtam az okokat csak pár dolgot kihagytam.

ALapvetően pl. nagyon szerencsésnek érzem magam, szüleimtől kaptam egy lakást, ez hatalmas segítség. Ráadásul támogattak egyetem alatt és még most is munka mellett. Hihetetlen jó, ha az embernek ilyen szülei vannak és tudom, hogy a legtöbbeknek ez nem adatik meg.

Szűz sem vagyok, mert amíg a kopaszodás nem volt, ismét óriási szerencsével egy nagyon jó csak kvázi "felszedett" és még velem is volt 3 évig.

Nem szidom a nőket, se senki mást, én lettem ilyen szardarab és erről nem más tehet. Pedig jó alapokról indultam, jó családból és még szerencsém is volt sok dologban.

2021. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!