Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is belefásult a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is belefásult a társkeresésbe?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, túl egy hosszú (17 évig) tartó élettársi kapcsolaton. Egy ideje társat keresek, de úgy érzem belefásultam. Nagyon hamar ki tudom szűrni, hogy ki az aki komolytalan, aki csak szexet akar, akinek csak egonövelésnek kellenék, ki az aki átver stb. Már kb mintha természetes lenne hogy ezek történnek, konkrétan azt érzem: ez sem jött össze, aztán következőnél uezt, és belefásultam. Villámgyorsan túl is teszem magam ezeken. Más is van így? Nők, férfiak is válaszoljotak, hogy ti hogyan élitek ezeket meg, nem vagytok fásultak?
2021. ápr. 30. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként sem sokkal könnyebb! Rengeteg csalódás ért már! Én egy 10 éves élettársi viszony után próbálom újra építeni az életem de rájöttem hogy ez nem olyan egyszerű! Én viszont úgy vagyok vele hogy nem adom fel. Ismerkedésről ismerkedésre egyre több a tapasztalatom igy már elég hamar kiszüröm hogy ki az aki komolyan gondolja és ki az aki nem. Szerintem ne add fel! Sajnos ez egy ilyen dolog! Van akinek azonnal össze jön, van akinek sokáig kell próbálkozni mire sikerül. 40f
2021. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Én is kiszűröm mondtam is, de hidd el, amikor már nagyon nagyon sokadik alkalommal gondolod azt hogy oké ez is kókler, akkor az már visszavet a lendületedből.
2021. ápr. 30. 19:27
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
11-es vagyok. Engem is a sokadik alkalommal dobtak a nők de én nem adom fel! A sok közül egy csak össze jön! Én igy gondolom, addig viszont nagyon rögös az út. Higgy benne hogy egyszer sikerülni fog! A többi csak tapasztalat szerzés volt.
2021. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igaz, nem azt mondom feladtam hanem hogy belefásultam. Unalmas hogy mindig ugyanaz van.
2021. ápr. 30. 19:56
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bele.

Elvagyok egyedül, rendben vagyok, s próbálok értelmet adni nap mint nap az életemnek... Barátok sincsenek.

Nem leszek öngyilkos, de nem bánnék egy gyors halált.

46F.

2021. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már lassan 5 éve élek egyedül, amióta elváltam. Van élet kapcsolat nélkül is, már tudatosan kerülöm az egészet, nah nem mintha olyan kapós lennék vagy lettem volna bámelyik életszakaszomban. :)

Úgy vagyok vele, hogy lexarom az egészet és nem akarok már senkinek megfelelni, nem akarom a rigolyáimat másra erőltetni és én sem akarom a másik hülyeségeit elviselni. Tartós-laza kapcsolatban persze benne lennék egy emberrel, de azt mégnehezebb összehozni. Szóval maradnak a hobbik, tanulás, rokonok, karrier építés és kéthetente a gyerekeim. Ez van, ezt kell szeretni és elfogadni. 43F

2021. máj. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 amikor kiírtam a gyakorira egy ismerkedős kérdést, hogy én is ilyen jellegű nem összeköltözős kapcsolatot keresek negyvenes nőként, olyan cifrákat kaptam priviben, hogy azóta is azon gondolkodom van-e még épeszű férfi ezen a világon
2021. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Van, de nekik nem írnak vissza a nők ;)
2021. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es: Ezzel nincs baj. Neked milyen elvárásaid lennének ilyen téren a másik felé? (16-os voltam.)
2021. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
73%

Próbálkozom én is az ismerkedésekkel. De egyszerűen annyira hamar kiderülnek dolgok (szerencsére hamar, mintsem túl későn!!), hogy nem történik semmi, nem lépünk előrébb.

Van aki egyszerűen nem ír többet. Van aki lemondja a találkozót mert talált jobbat.(és ezt még tudom is mert láttam őket együtt) szóval, nem egyszerű. Elvileg azt mondják az okosok, hogy ezen a világon mindenkinek meg van a maga párja.egyre inkább kételkedem benne.

Tudom, hogy vannak hibáim. Mindenkinek van. De azt hiszem ha 2 emberben kialakul érzelem és bizalom, akkor 2- en mindent meglehetne oldani. De ha csak az egyik fél akarja igazán az egész úgy halott ahogy van. Én sem adom fel. Persze rohadt unalmas mindig ugyanabba a nemtörődöm, kihasználós pasiba belebotlani. De ez van. Azt hiszem az emberek nagy százaléka alkalmatlan kapcsolatra, a legtöbbnek én úgy vettem észre, hogy a kapcsolataikban csak úgy vannak. Jobb valakivel mint egyedül lenni. Megalkudnak, még ha az a kapcsolat rossz is, inkább belesüllyednek. Mert félnek egyedül lenni. Ők a kapcsolatfüggők. Inkább vagyok egyedül magányosan, mint valakivel akivel ugyanúgy magányosan lennék a társaságában mert nem passzolunk valamiért..

2021. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!