Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is belefásult a társkeresé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is belefásult a társkeresésbe?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, túl egy hosszú (17 évig) tartó élettársi kapcsolaton. Egy ideje társat keresek, de úgy érzem belefásultam. Nagyon hamar ki tudom szűrni, hogy ki az aki komolytalan, aki csak szexet akar, akinek csak egonövelésnek kellenék, ki az aki átver stb. Már kb mintha természetes lenne hogy ezek történnek, konkrétan azt érzem: ez sem jött össze, aztán következőnél uezt, és belefásultam. Villámgyorsan túl is teszem magam ezeken. Más is van így? Nők, férfiak is válaszoljotak, hogy ti hogyan élitek ezeket meg, nem vagytok fásultak?
2021. ápr. 30. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%

totálisan ezt érzem én is, annyi különbséggel, hogy én még mindig naív vagyok és belefutok folyamatosan a sok idiótába, akiknek csak egy luk kell... :(

Ha eddig nem volt 30 randim, akkor egy sem, mégis egyedül vagyok továbbra is. :S és nem vagyok válogatós és ronda sem...

45n

2021. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én meg nem vagyok naiv, lehet ez a gond. Sajnálom hogy te is fásult vagy, nagyon rossz érzés.
2021. ápr. 30. 17:10
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Én is kezdek belefásulni mert kb mintha nem is látnának a nők :D

Lassan kezdem azt érezni hogy valami túlvilági lény vagyok akit nem látnak az emberek , mint a filmekben :D

28 /F

2021. ápr. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De azért az ember hogy "megszokja" , vagyis én kb már fel sem veszem, elintézem annyival: ez is kókler, aztán annyi. Totál kiábrándultság, fásultság.
2021. ápr. 30. 17:15
 5/20 anonim ***** válasza:
A parommal a 45-ot nem, de a 46-ot mar egyutt unnepeltuk. Van elet 40 utan is.
2021. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze hogy van élet 40 után is, senki nem állította hogy nincs! A téma sem az hogy van-e élet 40 után!
2021. ápr. 30. 18:09
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Megértelek titeket, sajnos rohanó világban élünk ahol a gyors intenzív könnyen elérhető ingereket keresik a legtöbben. Régebben ezzel úgy találkoztak a nők szórakozóhelyeken, hogy a bunkó csávó a magabiztos, csak az közelíti meg őket, a jó szándékúak meg elbújnak. Online ez még inkább kiéleződik manapság.

De nem szabad emiatt feladni, csak látni kell, hogy a piramis alja rettentően széles és sokkal többet botlik bele az ember. Nyitottnak kell lenni aztán előbb utóbb hátha szerencséje lesz a keresőnek.

2021. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Én nyitott vagyok de nem naiv. Tisztelet a kivételnek, de a legtöbben emberileg olyanok, mintha egymás klónjai lennének...
2021. ápr. 30. 18:16
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy érzek.

A másik az, hogy a baráti kapcsolataim is nullak. Nem elég, hogy senki nincs aki őszintén szeretne de még egyedül is vagyok az esetek 99% ban egyedül megyek ide oda.

2021. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Az emberek többségét felszínesnek érzem, hogy állandóan menekülnek a felelősségvállalás, és a realitás elől.
2021. ápr. 30. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!