Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolhat még rám ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolhat még rám ez a lány?

Figyelt kérdés

Amikor először megláttuk egymást nagyon megtetszett és úgy láttam én is neki. Párszor találkoztunk. Majd ok nélkül elkezdett eltűnni. Hazudozgatott. Egy idő után meg teljesen megszakadt a kapcsolat.


Ilyen estben már utál ez a lány? Múltkor az utcán megláttuk egymást messziről. Mit gondolhat rólam.

Lányok segítsetek légyszi, mi jár ilyenkor a fejetekben?


2021. ápr. 29. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem azt, hogy utálna, egyszerűen csak nem érdekled annyira.
2021. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit haver.Max szégyelli az arcát,de meg az is lehet,hogy nála ez teljesen alap.

Ez a suttyó stílus.Ha nem jössz be,vagy feltűnt egy jobb,akkor hazudozni kell,meg bújkálni,nem pedig megmondani a masiknak,hogy "bocsi,masként alakultak a dolgaim,nem rabolom az idődet,keress mást"

Ne foglalkozz ilyen jellemtelen pichákkal.

Főleg,hogy mit gondolnak!

2021. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak ő tudja, de ha tippelnem kell, akkor talált valaki mást. Mondjuk tényleg ne foglalkozz vele, de tudom, hogy néha nehéz leállni az agyalással. Kérdezd meg egyszer tőle kerek perec, hogy miért tűnt el, és akkor ha kellemetlen lesz is a válasz, nem fogsz rajta pörögni, és továbbléphetsz.
2021. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!