Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nő rá van kattanva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő rá van kattanva a horoszkópra?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozom appokon, hogy kiírja a (személyiségtípus) mellé a horoszkópját is. Azzal is találkozom, hogy elvárásnak írja, hogy "bírd a halakat" és hasonló. Vagy profilban kb jellemrajzot ír le.


Mit gondoltok róla?


Szerintem hülyeség. Másikat egyből elítéli, ha a horoszkópja szerint nem passzol, és kicsit felmentés szer. "Én oroszlán vagyok, ezért viselkedem így-úgy veled".


2021. ápr. 29. 12:01
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Inkább higgyen valaki az asztrológiában, mint a "lecsorgó" gazdaságban vagy a szabad piacban.
2021. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
10. Azért, mert többnyire (hiába vele van a difi) én érzem magam sz@rnak. Meg azért kicsi beszélgetésből próbálom leszűrni milyen lehet a másik.
2021. ápr. 29. 13:03
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
12 Ideje lenne tanulni ebből a hibádból, tök feleslegesen bonyolítod a saját életed :)
2021. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%

Te meg egyből elítélsz valakit, akit érdekel a horoszkóp. Mivel is vagy különb?

Nő vagyok, engem is érdekel az asztrológia, az más kérdés, hogy ez nem csak a napjegyből áll. A párom és én napjegy szerint nem illünk össze, meg más jegyeink szerint sem, aztán még sem ez alapján hoztam meg a döntésem...Különben is, nem azt mondja meg a horoszkóp, hogy összeillenek-e vagy sem, hanem, hogy hol lehetnek nehézségeik, mely területeken kell fejlődniük stb...

2021. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
24%

"Te meg egyből elítélsz valakit, akit érdekel a horoszkóp."

Mivel minimális 21. századi alapismeret birtokában egyből látni kéne, mekkora marhaság az asztrológia, ezért vállalom, hogy semennyire nem tudom komolyan venni, aki bármennyire is hisz bármilyen horoszkópban.

2021. ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyáltalán nem marhaság az asztrológia amúgy :D
2021. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!