Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit gondoltok a Bak horoszkóprol?

Mit gondoltok a Bak horoszkóprol?

Figyelt kérdés
Leginkább saját tapasztalat érdekelne
2020. jún. 22. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez n az ezotéria kategória
2020. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
*nem
2020. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Rendes, hűséges embernek adja ki magát, közben egy sunyi alattomos szemétláda.
2020. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Aha ertem tehát te minden emberről azonnal ezt feltételezed ha megtudod hogy bak a csillagjegye...Komolyan mondom,itt az ezotéria kategóriában olyan sötét barmokat lehet néha találni,hogy nem hisz az ember a szemének.
2020. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

Saját tapasztalataim alapján makacsok,szeretnek irányítani.

Ennél több közös tulajdonságot nem tudok mondani,mert mind nagyon különböző típusúak voltak azok közül akiket ismertem.

2020. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
28%

PFÖJJ, de útálatoss alakok! PFUj PFUj meg se emlícsd őket!


Horoscope forevör

2020. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem pl a Bak férfiak a legvonzóbbak azonnal levesznek a lábamról. Titokzatosak, visszafogottak és tudják mit akarnak. Kicsit dominánsak (az ágyban is) viszont mégsem annyira főnökösködőek mint pl egy Kos. Hajlamosak viszont az érdekemberségre és számítóak illetve nem nagyon szeretnek beszélgetni csak semleges témákról, érzelmekről pl kizárt.

A Bak nők akiket ismerek viszont borzasztó idegesítőek. :D Állandóan főnökösködnek és nem képesek megülni a seggükön. Párkapcsolataikban pedig kb megközelíthetetlenek ugyanis mindegyik csak a tökéletes szőke herceggel állna szóba.

Nyilván amúgy nem minden bak ilyen mint amiket leírtam, nem célom bárkit megbántani.

2020. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

"Nyilván amúgy nem minden bak ilyen mint amiket leírtam, nem célom bárkit megbántani."


Itt a lényeg az egészben! Nincs általános érvényű állítása az asztrológiának, és ha nem akarsz általánosítónak tűnni, akkor kvázi elismered, hogy semmi alapja az egésznek!

2020. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
A kedvenc csillagjegyem. A legjobb barátaim és szerelmeim nagy része is az volt. Nehéz kiismerni őket, odaadóak, bírom a humorukat, de hajlamosak érdek kapcsolatokat kialakítani
2020. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Ugyan nem hiszek nagyon a horoszkópban, de bak jegybe tartozó férfiként valamennyi válaszra zöld pipát adtam, a hetesre akár kétszer is nyomnék, ha lenne rá lehetőségem:D
2020. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!