Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor a nő rá van kattanva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nő rá van kattanva a horoszkópra?

Figyelt kérdés

Sokszor találkozom appokon, hogy kiírja a (személyiségtípus) mellé a horoszkópját is. Azzal is találkozom, hogy elvárásnak írja, hogy "bírd a halakat" és hasonló. Vagy profilban kb jellemrajzot ír le.


Mit gondoltok róla?


Szerintem hülyeség. Másikat egyből elítéli, ha a horoszkópja szerint nem passzol, és kicsit felmentés szer. "Én oroszlán vagyok, ezért viselkedem így-úgy veled".


2021. ápr. 29. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Vannak olyan dolgok, amik nagyon jellemzőek egy-egy jegyre. Én pl. vízöntő vagyok és tipikusan művészlélek. De, ha a horoszkóp alapján kerestem volna társat, esélyt sem adtam volna a páromnak, mert papírforma szerint teljesen ellentétesek vagyunk és nem illünk össze. Szerencsére nem így lett és teljes harmóniában élünk 😊


Egyébként nekem is van egy barátnőm, aki minden reggel a horoszkóppal kezdi a napot és mindenben jelet lát, szerinte a csillagok irányítják az életünket. Van az a szint, amikor belebolondulnak.

2021. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen, csillagjegy alapján nekünk sem kéne passzolnunk. Anyám még egy asztrológussal is készítetett személyre szabott párhoroszkópot, hogy elrettentsen a férjemtől. Csak azt nem vette számításba, hogy én saját emberismeretemet többre becsülöm az ezoteriánál.


Lehet, hogy a csillagokban az van megírva, hogy nekünk gyilkolnunk kéne egymást, de azt inkább meghagyjuk öregkorunkra, addig meg hadd éljünk boldogan.

2021. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Horoszkóp =nagy marhaság.

Kedves 1-es a feleségem is vízöntő. 0 a művésziség benne.

Mind a kettő apukám oroszlán. Ég és föld a két ember.

Én 2.án születtem a húgom 3.án . 2 év egy nap van köztünk. Totál mások vagyunk.

2021. ápr. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Nőként mondom, az ilyen nőket messziről kerülném.
2021. ápr. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én is így gondolom, erre támaszkodni meg ez alapján társat keresni hülyeség.


Az én csillagjegyem kb egy hazudós kétszínű alaknak tüntet fel, aki orrba-szájba csalja a nőket és lazán hazudik.


Hát, ez pont nem igaz rám, de olyan szinten, hogy alkalmiba sem megyek bele. Van, ami igaz rám pár dolog, de ha egy nő rákérdez, egyből a negatív dolgokkal indít és engem is szemétnek állít be.

2021. ápr. 29. 12:14
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Minden rendben ment, kedvelt a nő amig meg nem tudta a horoszkópom és mivel az exe rommá csalta, elitta az életét és bántalmazta, a hasonló horoszkópunk miatt természetesen tőlem is ezt kapta volna (szerinte).

Ugyhogy hirtelen nagyon megutált és az összes barátnőjének előadta h majdnem rosszul választott, de kiderült időben.

Később összejött egy másik horoszkópú sráccal, aki veri, iszik mint az állat és 3-4 nőt tart melle párhuzamosan. Ez rendben van.

2021. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tök jó, hogy kiírják, legalább azonnal tudhatod, hogy ne kezdj egy ilyen ostoba nővel.
2021. ápr. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ezektől meneküljél!
2021. ápr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

mindig menekültem, írtam a példám miatt.


Most olyannal, "beszélek", aki tök el van szállva a csillagjegyétől, neki vannak halai a lakásban. Mondom a kádban? Neeeem ő a halak hahaha...jézusom.


Már a személyíségtípus is irritál. GOndolom a kötődési típusról nem hallott, pedig az fontosabb lenne...

2021. ápr. 29. 12:40
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
9 Én azt nem értem, hogy ha már az adatlapján látod, hogy egy idióta, akkor egyáltalán minek kezdesz el vele beszélni?
2021. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!