Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen csendesebb, jólelkű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csendesebb, jólelkű, átlagos kinézetű férfiakkal a nők csak akkor jönnek össze ha gyereket akarnak?

Figyelt kérdés

Addig meg a nagydumás, vadállatok a nyerők?


Ti hogyan látjátok?


2021. ápr. 28. 23:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
46%
#20 Már abból, hogy ennyi miatt lenőgyűlölőzöl, ordít, hogy feminista vagy :)
2021. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nőket te meg nem ha ez feminizmus akkor vállalom.



(6#)

2021. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
46%
Te nem a nőket szereted, hanem a férfiakat gyűlölöd. Értelmes ember nem gyűlöli a saját fajtáját, és megadom a bizalmat, hogy te vagy ennyire értelmes.
2021. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Persze!Ismerek minden nőt.Az összeset.Tanúsítom ,hogy a vadállatok a nyerők.Te viszont jó apuka leszel.

Gratulálok előre is!

2021. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#10: "Furcsa... ha egy fiút csak a szexért vagy csak szexre valónak tartanak az dicsőség.


Ha komolyabb szerepre is alkalmasnak találják az lenézendő? Miért?"


Miután megdugott ki tudja mennyi senkiházi, akkor ne állítsd már be úgy, hogy még a férfi legyen hálás neked, amiért neki már csak akkor engeded, hogy megdugjon, ha kapsz tőle cserébe valamit (házasság, összeköltözés, költséges randik, gyerek és annak felnevelése).


Ha velem kavar a csaj pár hónapig úgy, hogy nem ígérek neki semmit, csak szexelni járunk össze, akkor ha normális és alkalmasnak tartom párkapcsolatra, akkor én kérem meg a kezét.


Ha viszont előttem kavart mindenféle jött-ment emberrel, akkor önmagát értékelte le.


Tudod a munka világában sem véletlenül kap a vezérigazgató több pénzt látszólag kevesebb és kényelmesebb munkáért.


A családalapítás a férfiaknak egyáltalán nem móka és kacagás. Lehet jönni azzal, hogy a nőnek sem meg ő szül meg szoptat, de általában a nő akar gyereket, nem a férfi. Ha a férfi is, az más kérdés. Akkor jogos a dolog, hogy a nőnek is elvárásai vannak vele szemben.


De ha én NEM akarok gyereket, akkor JOGOM van ehhez a döntésemhez férfiként is, hogy NE akarjak gyereket. Ezzel együtt házasságot sem és összeköltözést sem.


Vagy azt állítod, hogy nincs hozzá jogom?


Ha valaha másképp döntök, az azért lesz, mert találok egy olyan különleges nőt, akiért érdemes meghozni ezt az áldozatot. Merthogy ez áldozat a férfi részéről, bármennyire is szeretik egyesek szépíteni a dolgot meg "életrendjézni".

2021. ápr. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25#Hogy lenne már jogod?

Nem lehet mindig csak ba...I!!

Nincsen ingyenebéd!

2021. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!