Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexről a nő dönt, a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexről a nő dönt, a házasságról pedig a férfi?

Figyelt kérdés

Igen, ez kicsit sarkos megfogalmazás, ma olvastam egy cikkben.

Nagy általánosságban azért lehet alapja. Az első része szerintem eléggé helytálló, a második vitathatóbb.



2021. ápr. 28. 19:52
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen mértékben mindkét félnek akarnia kell, nem létezik olyan kapcsolat, ahol csak az egyik fél döntött.


Elég együgyű világnézete lehet annak, aki azt hiszi, hogy ilyen egyszerű házasodni egy random nővel, hogy te csak úgy egyedül eldöntötted.


Pl. Ha valóban ilyen egyszerű lenne a házasság a férfinak, akkor mindegyikük a legvonzóbb nő mellett döntene alapból. Valójában meg max. csak olyan nővel tervezel házasságot, aki minimum hajlandó randizni veled legalább.

A nő sem dönthet a szexről minden esetben, egyrészt vannak arra példák, amikor a férfi nem akar ebbe belemenni egy adott nővel. Másrészt egy nő sem akarja kihasználva érezni magát, tehát a döntését befolyásolhatja az, hogy miként kezeli őt a férfi....

2021. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

#28 Szerintem az jelenti inkább a legnagyobb problémát a kapcsolatban, amikor mindenki a párját okolja bármiért, legyen szó elhidegülésről, vagy a kapcsolat ellaposodásáról.

Ilyen hozzáállással biztosan tönkremegy bármelyik kapcsolat.

Sok esetben, aki a párjára panaszkodik, nem veszi észre, hogy ő maga sem tett semmit annak érdekében, hogy életben tartsa a "tűzet".

Eleve azért vagy együtt egy ilyen emberrel, mert nem tudsz mit kezdeni a szerelmi kapcsolatokkal, bár hiányolja az ember, mégis gőze sincs arról, hogy hogyan alakítson ki egy szerelmi kapcsolatot valakivel, aki nem a párja, ex a saját lelki szegénységének is köszönhető lehet. A szerelemről csak homályos ábrándképek vannak, ami nem sokat jelent, sokan nem tudják, hogyan alakítsanak ki egyáltalán egy szerelmi kapcsolatot, aztán a megkeseredett elégedetlenségüket kivetítik a párjukra, aki "nem elég jó", miközben ők is elég sekélyesek kapcsolati téren.

2021. máj. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez* (elírás volt az ex szócska)
2021. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem így van illetve álltalánosítás, ahol tényleg ez van ott rosszul működik a dolog. Minden jó kapcsolat alapja a kölcsönösség, ahol a felek egyformán akarják a dolgot,a szexet is meg magát a párkapcsolatot is.

Biztosan van ilyen is, ahol egy pasi csak a szex miatt van a nővel, ezek gyakran meg is szokták csalni a feleségüket, amikor már nem olyan vonzó külsőre.

2021. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradtam, én azt hittem, közösen szokás dönteni mindkettőről.
2021. máj. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Közös döntés, nem? Hiába akar velem a nyugdíjas Marinéni szexelni, simán el fogom utasítani, férfiként.
2021. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor akarj szexelni egy playmate-tel, ott meg ő hajt el. Csak akkor van szerencséd, ha egy olyan nő kar szexlni veled, aki belefér a -tól -ig kategóriába.
2021. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!