Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexről a nő dönt, a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexről a nő dönt, a házasságról pedig a férfi?

Figyelt kérdés

Igen, ez kicsit sarkos megfogalmazás, ma olvastam egy cikkben.

Nagy általánosságban azért lehet alapja. Az első része szerintem eléggé helytálló, a második vitathatóbb.



2021. ápr. 28. 19:52
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
Ezt hol olvastad, remélem nem a Nők lapjában?
2021. ápr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
33%
Belinkelem a cikket is mert minden szava igaz: [link]
2021. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
90%

"Verdiktjei egy idő után kiszámíthatóak, típusokba rendeződnek."


Ah, jó ez a "guru" egy vicc....


Nyilván egy bizonyos réteget célzott meg a butasága népszerűsítésére. Őket kapcsolja adásba is. Séma. Persze, hogy nem fog egy több diplomás, erős, magabiztos nőt bekapcsolni, aki ffi nélkül is megél, mert lepattintja, mint a xart.


"Imádom" az ilyen kis "autodidakta" lélekbúvárokat, akik a saját elképzelésüket nyomják rá másra. Mint az a nagyfejű Balázs a rádióban, amikor elkezd pszichologizálni.... Qva idegesítő. -_-

2021. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
71%
Az átlagos az "uncsi" a nőknek. Nekik kaland kell, nagy sztorik, duma, csillogás. Nem elég jó egy olyan férfi aki rendszeresen dolgozik, néha sportol, van hobbija, meg sorozatokat néz. Pedig a legtöbb nő ha tükörbe nézne elmondhatná, hogy egy átlagos ember aki dolgozik, néha sportol, van hobbija, esténként pedig sorozatokat néz. Értitek.
2021. ápr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság, elvégre a férfiak nagy része szinte bármilye ncsajt megdugna, főleg egy bizonyos korig. Sokkal kevésbé válogatnak SZEX terén, tehát NEM párkapcsolati téren, mint a nők. Egy átlag férfinak már az is elég ha valami tetszik neki egy csajon és simán lefeküdne vele. Viszont ha csaj nem akar szexet, akkor (normális esetben) nem lesz.

A házzaságos rész meg azért lehet igaz, mert elvégre a férfi kéri meg a nő kezét és nem fordítva. Persze jó esetben közösen döntenek erről.

2021. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
70%

Én azt nem értem, hogy anők miért érzik sértve magukat attól, amikor valaki leírja hogy nem egy rózsaszín ködös habos torta az élet. Vagyis pl. egy házasság.


Bakker tele van kirakat kapcsolatokkal, érdek kapcsolatokkal, megalázó erőszakos kapcsolatokkal, kiszolgáltatott felekkel a világ. Itt meg az össze snő azzal jön, hogy az ő párja a világ legszuperebb pasija, az örök szerelem mintaszobra, a tökéletes szexpartner, barát, férj stb. Majd a nők csendesebbik fele otthon szenved a társas magányban, vagy szenved a veréstől, holott lehet hogy évekkel ezelőtt neki volt a legnagyobb szája, hogy neki van a legtökéletesebb párja. Nem a 20 éves lányokra kell itt sem hallgatni, mert van egy 22 éves kisgyerekkel, akivel napi szinten dugnak, meg semmi komoly felelősségük sincs az életben.


Kezdjünk el szétnézni a 40-es korosztályban. Ki dönt egy hosszú kapcsolatban vagy egy házasságban? Általában az, aki a nyeregben ül. Ez az 50-50% nagyon ritka, hosszú távon ezt az egyensúlyt extrém nehéz megtartani. Elszállt a köd, jönnek a problémák, jönnek a tüskék. Hagyjuk már ezt a "20 éve élek a férjemmel és mega giga szerelmes vagyok még mindig belé, és napi 5-8 szex van a hét minden napján". Aki értelmes és normális ember, a mindennapokban él, az tudja hogy ezek csak a trollok idegesítő beszólásai. Persze, természetesen dönthet a férfi is a szexről, ha a nő van alárendelve. Akkor van szex, amikor a férfi akarja. Aztán van fordítva is. Ha a csillagokat lehozza a férj, akkor sincs szex. Ez a két variáció képzi a házasságok 80, de lehet hogy a 90%-át. Kínos lenne ezt bevallani, így marad a folyamatos kamuzás, meg a kifelé élés. Mennyi ismerősöm vallotta be válás után, hogy csak egy nagy gyötrelem volt az egész, holott anno kifelé állandóan azt mondták, hogy milyen szuper a házasságuk.

2021. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
77%
A tököm ki van, már a reddit hungary-n is ott lebzselnek ezek a kib-szott incelek, akik hirdetik az igét, el akarják üldözni a nőket onnan, és tolják a megkeseredett szart. Ott olvastam ezt valamelyik barom ezen maszturbál még most is, minden nő rongy, szar, de ezt így anyák napja előtt, aztán megy haza az ilyen fogyatékos és még gondolom anyák napján is ezt tolja a saját anyjának, miközben az főzz rá a vasárnapi ebédet, hogy legyen vmi a kisfia pocijában.
2021. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
84%
"Én azt nem értem, hogy anők miért érzik sértve magukat attól, amikor valaki leírja hogy nem egy rózsaszín ködös habos torta az élet." Nem érzik magukat sértve a nők, a nők jó része nem akar gyereket, házasságot, de akkor meg azért ugrotok az adott nő trokának. Oda sem figyeltek rá miket írnak itt a nők.
2021. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ti misztifikáljátok túl az instacsajokat, ja nem is azok az átlagos csajok nektek.
2021. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
74%
Az én meglátásom meg az, hogy a normális nőknek és férfiaknak van kapcsolatuk. Itt meg elég sok a beteg agyú frusztrált nő és pasi. Egyik nem sem különb a másiknál, felesleges itt tolni a marketinget bármelyik oldalnak is.
2021. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!