Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexről a nő dönt, a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexről a nő dönt, a házasságról pedig a férfi?

Figyelt kérdés

Igen, ez kicsit sarkos megfogalmazás, ma olvastam egy cikkben.

Nagy általánosságban azért lehet alapja. Az első része szerintem eléggé helytálló, a második vitathatóbb.



2021. ápr. 28. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%

Régebben így volt. Manapság már a második valóban omladozik. Rengeteg férfi a szex reményében ígéri le a csillagokat a nőknek, hogy jöhet a házasság, a gyerek, az összeköltözés meg minden más. Aztán csodálkozik, amikor házasságban sincsen rendszeres szex, mert a nő a háta közepére nem kívánja az embert, csak kellett valaki, aki társa lesz a gyereknevelésben és két felnőtt ember erőforrásából nagyobbak a gyerek túlélési/jövőbeli boldogulási esélyei, mint egy egyedülálló spermabankos anya erőforrásaiból, pláne itt Magyarországon, pláne úgy, ha esetleg a nagyszülőkre se lehet számítani vagy bármikor meghalhatnak.


Meg amiatt is csodálkozik, hogy aki kezdetben szimpatikus volt, attól hányingered lesz már pár hónap után, amikor minden nap látod fingani, orrot fújni, fogat mosni meg el kell viselned minden apró hülyeségét, ami fel sem tűnne, ha NEM ÉLNÉTEK EGYÜTT és csak esténként járnátok össze szexelni.


Erre jöttek rá sokan, talán 30-40 év múlva sokkal gyakoribb lesz, ha már a barbár harmadik világ is felzárkózik és a Föld népe egységesen küzd majd a túlnépesedés ellen tudatos gyerek NEM vállalással, illetve végre a társadalmi morál azt jutalmazza és emeli piedesztálra a társadalom szemében, aki ökotudatos életet él, nem azt, aki mértéktelenül fogyaszt és luxusban él.

2021. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
77%
nem
2021. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
76%
#1... ön amúgy elmebetegnek tetszik lenni?
2021. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem mindenről a férfiak döntenek és nem a nők. Akárkit kinézek magamnak nem kellek persze akinek én tetszem az nekem nem kell.
2021. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőrol közösen döntenek. Mindegyik akkor lehet, ha mindkét fél akarja
2021. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
80%
Nahát, ha meg a férjből ex lesz és fizetnie kell a gyerektartást, mert csak hazudott a szexért cserébe, akkor meg fel van háborodva.
2021. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
42%
Nyilván azon múlik, milyen férfiről beszélünk. Egy átlagpasinál simán ki tudják zsarolni a házasságot, hisz ő baromira nehezen talál más nőt. Egy jó pasi max mosolyog ezen és másnap dugja a következő nőt.
2021. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%
Jobb helyeken mindkét dolog 100%ig közös döntés. Prolik és putrisok szokásairól nemigazán tudok.
2021. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván közös döntés. Nem arra gondoltam, hogy egyik megerőszakolja a másikat vagy úgy házasodnak össze, hogy nem szeretik egymást.

Viszont általában a férfiaknak kevesebb idő szükséges, hogy ne legyenek fenntartásaik a kapcsolat testi síkra való terelésével. A nők meg lehet egy biztonságosabb keretet szeretnének, mint a házasság bár ezt nem tudom, hogy teljesen saját akarat vagy társadalmi nyomás és ma már amúgyis annyiféle életforma van. Ezért írtam, hogy a második szerintem árnyaltabb.

2021. ápr. 28. 20:39
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

"Egy átlagpasinál simán ki tudják zsarolni a házasságot,"


Most már csak azt mondd meg, hogy mégis mitől akkora nagy szám egy átlag pasi, hogy vele akarjunk örökre élni és még zsaroljuk is :D

Igazán megtisztelve érezheti magát, ha igent mond neki a nő :)

2021. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!