Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok, ha ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ezt egy ismerkedés során elmondanám vagy később megtudnátok rólam?

Figyelt kérdés
A szüleim elég gazdagok, kaptam tőlük egy 1,5 szobás lakást, illetve autót, anélkül, hogy kértem volna bármelyiket is. Havonta támogatnak egy meghatározott összeggel, ameddig pályakezdő vagyok, ehhez is ők ragaszkodnak. Dolgozom, de még elég keveset keresek. Pont azért, mert nekem mindenem megvan, nem érdekel ismerkedéskor, hogy a férfinak milyen az anyagi helyzete, azt persze nyilván nem szeretném, hogy engem lehúzzon.
2021. ápr. 28. 18:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból megnyugtató, hogy nálad nyilván nem a pénz az első.
2021. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat számít a dolog. Én is kaptam szüleimtől egy lakást (sőt még egy telket is, pincével) mégsem érzem magam ettől gazdagnak vagy többnek és soha senkit nem is érdekelt a dolog.
2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Meglatasom: A lakassal rendelkezo nok mindig szuper pasikat fognak ki.
2021. ápr. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 BeefEater ***** válasza:
Semmit. Veled ismerkednék, nem a lakásoddal.
2021. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!