Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok ha ezt találná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha ezt találnátok egy férfinál?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben akivel úgy gondoltam elkezd valami alakulni. Ma voltam fent a lakásán. Egész véletlen kiszúrtam a fürdőszobában a kád szélén egy vaniliás-kókuszos illatú tusfürdőt. Mit ne mondjak eléggé meglepődtem...Szerintetek lehet hogy titkon barátnője van? Vagy egyszerűen csak ezzel szeret fürdeni?

2020. máj. 17. 21:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Miért nem őt kérdezed meg?
2020. máj. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk kicsit számonkérően hatott volna ?:D
2020. máj. 17. 21:59
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Én simán fürdenék ilyen illatú tusfürdővel.
2020. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Volt ott más tusfürdő is? Ebből hiányzott? Kókuszos vanilliás illata volt a pasinak?
2020. máj. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
A vaníliás-kókuszos tusfürdő nem egy rózsaszínű tangabugyi. Férfi vagyok. Szeretem a vaníliát és a kókuszt is. Kicsit fura ez a kérdés. Teszem fel, te nem szereted a banánt, nem nézlek leszbikusnak. Érted?
2020. máj. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, az exe hagyta ott.

Lehet, maga vette, mivel ugyan szingli volt, felkészült egy esetleges alkalmi kalandra. Tudod, nem csak óvszerrel, hanem női tusfürdővel is. Egy figyelmes ember.

2020. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Vele beszéld meg, de nem feltétlenül jelent rosszat. Őszintén szólva nálam is van a fürdőszobában egy női tusfürdő, sőt, hajszárítóm is van, annak ellenére, hogy én magam szerintem gyerekkoromban használtam utoljára. "Váratlanul érhet, készületlenül soha" elven. Többször jól jött, és itt nem az egyéjszakásokra gondolok, vagy arra, amikor nem úgy volt tervezve, hogy barátnő nálam marad, aztán mégis így lett (általában ez utóbbi a jellemzőbb). Volt már olyan, hogy női rokon / barát nálam aludt, vagy bármilyen okból kifolyólag használta a fürdőszobámat. Enni nem kér, a vis maior helyzetekre pedig jó.
2020. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
De meg is szúrt? 🙃
2020. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Én például azt gondolnám, hogy szereti a vanília és kókusz illatot. Ennyi.
2020. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%

figyelj oda azért, hátha vannak még jelek, de szerintem ez nem egyértelmű helyzet és még nem ok az instant bizalomvesztésre

nálam is van egy férfitusfürdő, az exem használta

2020. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!