Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok ha ezt találná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha ezt találnátok egy férfinál?

Figyelt kérdés
Van egy férfi az életemben akivel úgy gondoltam elkezd valami alakulni. Ma voltam fent a lakásán. Egész véletlen kiszúrtam a fürdőszobában a kád szélén egy vaniliás-kókuszos illatú tusfürdőt. Mit ne mondjak eléggé meglepődtem...Szerintetek lehet hogy titkon barátnője van? Vagy egyszerűen csak ezzel szeret fürdeni?

2020. máj. 17. 21:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

köszi, elvileg már nagyon régóta nincs barátnője és elmondása szerinte már nagyon vágyna rá , hogy legyen neki...

Én női illatnak gondolom egyértelműen, ezért lepődtem meg rajta.

2020. máj. 17. 22:17
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Axe tobakko ambert meg oud woodot használok. Mindkettőben van vaníliaillat.
2020. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Ramos ökle ***** válasza:
50%
Jogos a gyanú, a legtöbb férfi motorolaj, sör, hamburger és medveillatú tusfürdőt használ, tudod ezek a férfiasak. Talán két kapura játszik. Vagy csak elfogytak az említettek, hiszen ugye minden férfi azt veszi. Már amelyik fürdik.
2020. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%

Lehet, hogy csak ezt találta a boltban.



:D

2020. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Párom női samponnal mos hajat, meg volt már neki női tusfürdője is (nem meleg).

Szóval én ennyiből nem gyanakodnék.

2020. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Ő használja, vagy az, akit éppen felvisz. Nem kell az barátnő legyen.
2020. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%

Egy normális ember megkérdezné tőle.


De egy tipikus nő valószínűleg ghostingolna, aztán a férfi utána kattogjon rajta egy életen át, hogy miért történt a dolog. Én már ezért rendeztem be a japán minimalizmusnak megfelelően a lakásomat, hogy minél kevesebb olyasmi legyen, amibe bele lehet kötni. Esélyt sem adok neki, hogy zuhanyzásom közben megtalálja az ágy alatt a pókszőtte Pokémonos kártyákat, aztán emiatt a búcsú után másnap már le legyek tiltva Facebookon. Öreg vagyok én már az ilyen traumákhoz.

2021. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!