Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnátok, ha ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha ezt egy ismerkedés során elmondanám vagy később megtudnátok rólam?

Figyelt kérdés
A szüleim elég gazdagok, kaptam tőlük egy 1,5 szobás lakást, illetve autót, anélkül, hogy kértem volna bármelyiket is. Havonta támogatnak egy meghatározott összeggel, ameddig pályakezdő vagyok, ehhez is ők ragaszkodnak. Dolgozom, de még elég keveset keresek. Pont azért, mert nekem mindenem megvan, nem érdekel ismerkedéskor, hogy a férfinak milyen az anyagi helyzete, azt persze nyilván nem szeretném, hogy engem lehúzzon.
2021. ápr. 28. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Hogy szerencsés vagy. Ennyit. :)
2021. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés helyzet, de ez nem olyan nagy ritkaság, hiszen ha a szülők jómódúak, értelemszerűen a saját gyerekeiket fogják támogatni (legalábbis ez lenne az elvárás minden szülő felé).

Viszont szerintem ne az ismerkedés elején mondd el, mert felesleges, csak ha már kialakult a bizalom valakivel.

2021. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy ez milyen szituációban kerülne elő.

Ha felvinnél a lakásodra vagy beülnék a kocsidba nem az lenne az első kérdésem hogy honnan van, miből vetted.

2021. ápr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 - Ez talán attól is függ, mennyi idős a kérdező. Én 23 vagyok, és fel szokott merülni ismerkedéskor, hogy hogy élek, egyedül/szülőkkel/barátokkal/lakótárssal/koliban. Amikor mondom, hogy egyedül, általában az a következő kérdés, hogy "Albérlet?". Mondjuk nem feltétlenül randis beszélgetések adják a mintát a tapasztalatomhoz, hanem barátkozós ismerkedéskor is ezek a kérdések szoktak jönni viszonylag hamar. Persze ha valamivel idősebb a kérdező, akkor kevésbé érdekes, hogy egyedül lakik.
2021. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy kiráály. Én is sugárbébiskednék aztán, használhatnál ahogy csak akarsz a pénzedért cserébe. ;) Persze nem személy szerint te, csak az ember, akivel így összejönnék.
2021. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4!

Igazad van, erre nem gondoltam. Bár ez lehet csak az én sajátosságom, de ha megtudnám hogy nem albérlet, akkor sem kezdenék faggatózni hogy ki fizette stb, mennyi, stb.

2021. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6 - Hát igen, az meredek lenne már, tovább faggatózni, hogy honnan van lakhatása. :D Azt valóban nem hiszem én sem, hogy sokan megtennék.
2021. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Én nem a szüleimtől, hanem a 2. pasimtól kaptam olyan dolgokat, amiket egyik utána következő párom sem tudott megugrani, de sosem volt téma. Ezzel ne foglalkozz, kaptad a szüleidtől és kész.
2021. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát tőlem még azt sem kérdezték, hogy albérletben lakom-e. Elég furcsán néznék.
2021. ápr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, sokunk szülei ezt nem tehetik meg, pedig biztos minden szülő szeretné segíteni a gyereket de sok meg magát se tudja eltartani. Nagyon sokan tényleg a 0-ról kezdjük. Számomra ez csak akkor nem szimpatikus ha valaki nagyképű és leszólja azt, akinek nincs annyi. Csak az jutott eszembe,hogy fontos, hogy valaki megtanulja a pénz értékét és mi mennyit ér. Nem kell ismerkedéskor beszámolni arról, honnan van a lakás, pénz vagy a szüleid anyagi helyzetéről.
2021. ápr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!