Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet negatívum a munkám?

Figyelt kérdés

Társkeresésnél ha megadom, hogy programozó vagyok, az lehet negatívum? Arra gondolok, hogy nagyon otthonülősnek fognak gondolni, pedig nem vagyok az.

A külsőmmel nincs probléma.


2021. ápr. 27. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tök szexi, ha egy férfi programozó! Rendkívül okosak. (Többsegében) Altalaban nagyon humorosak is, (intelligens humorral gondolok) Eddig akárhány IT.sal jártam, ők mind kreativak es nagyon viccesek voltak. 😍 Ja, és saját rendszergazdád van otthon!

Nem utolsó sorban, jól keresnek! (Gyerekvallalas szempontjábol nem elhanyagolható)

2021. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Aki annyira tájékozatlan, hogy ezt gondolja, azzal mégis mi dolgod lenne?
2021. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt hittem börtönőr vagy. Vagy hóhér.
2021. ápr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A hóhérokat imádják és ugye ha szomszéd vitád van, akkor van a házban egy hóhér...
2021. ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!