Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet negatívum a munkám?

Figyelt kérdés

Társkeresésnél ha megadom, hogy programozó vagyok, az lehet negatívum? Arra gondolok, hogy nagyon otthonülősnek fognak gondolni, pedig nem vagyok az.

A külsőmmel nincs probléma.


2021. ápr. 27. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem negatívum
2021. ápr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Írd azt, hogy informatikus.
2021. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ha keresel havi 1 milliót és nem vagy dagadt akkor nem probléma.
2021. ápr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem negativum. A fizikai munkak szamitanak annak.
2021. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem, sőt rengetek nő van akik oda vannak a geek, okos férfiakba.


Pl.: Fizika ZHra készültem pont amikor egy lánnyal chateltem és elolvadt amikor megtudta, hogy nem csak jól nézek ki de okos is vagyok.


Konkrétan leírta, hogy neki ez nagyon nagy pozitívum, hogy olyat tudok amit ő soha sem fog megérteni (ezek saját szavai, nem felőlem degradáló kommentek).


Nem ő az egyetlen. Rengeteg ehez hasonló reakció volt már amikor egyetem és a szakom szóba került.


Szerintem viseld bükszén a hivatásod és ne írd azt hogy informatikus vagy. A végén azt hiszik elvégeztél egy OKJ-t és rendszergazda vagy egy gimnáziumban :D

2021. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is szexik ezek az “okos munkák”. :D Tetszik, ha tanít a srác, és ért olyanhoz, amihez pl. én nem. Ezzel biztosan rengeteg nő van még így. 😉
2021. ápr. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nalam is inkabb pozitivum. Foleg mivel szapioszexualis vagyok
2021. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem, tuti nem.
2021. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szánalmas, hogy ma már a munkába is belekötnek és degradálják, hamis jellemrajzot vetnek az emberről. Nem mindegy? Sok embernél ez csak egy "meló". Attól még lehet értelmes, normális ember, és az ellentettje is...


Randiztam már többdiplomás bunkó és egy dohányboltos, tök normális lánnyal is.

2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20 éve is belekötöttek a munkába. Régen kockáknak tartották, akik programozók voltak. Én is ez vagyok, most 45 éves vagyok és egyedül. Ez van, el kell fogadni. Helyette pénzügyesnek adtam ki magam, azt jobban szerették, de a végén kiderült, amikor belekérdeztek a pénzügyekbe, nem tudtam nagyon válaszolni... Utána kiderült hazudtam, akkor meg azért hagytak ott.
2021. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!