Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért olyan nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért olyan nagy negatívum számotokra, ha egy férfi kövér?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Talán mert nem tetszik?!
2020. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha én ügyelek az alakomra és teszek azért, hogy formás és sportos maradjak, akkor szerintem minimum ugyanez elvárható a partnertől is.

Egy hosszan és jól működő kapcsolatban fontos a testi vonzalom is, amit én nem tudok érezni egy túlsúlyos férfi iránt.

2020. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Mert egy férfinak miért olyan nagy negatívum, ha egy nő kövér? A fizikai vonzalom párkeresésnél elengedhetetlen, jó személyisége vonzalom nélkül a barátaimnak is van, azzal nem vagyok előrébb. Nem vonzanak a kövér férfiak, a zihálásuk három lépcsőfok után, hogy folyton izzadnak, hogy nem lehet velük nyugodtan elmenni strandolni vagy valahová, mert azért annyira meg már önérzetesek, hogy ezt más ne lássa. Aztán ha tartósan vagyunk együtt, akkor meg még az egészségéért is aggódhatok- tönkremennek az ízületei, korán meghal szívrohamban, levágják a lábát cukorbetegség miatt, akármi.

A kis pocakkal semmi bajom, azok a pasik se tetszenek, akik vasággyal együtt sincsenek meg 50 kiló, de a férfias testalkat nem egyenlő az egészségtelenül kövérrel.

2020. jún. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Amiért viszont is így van. A férfiak nagyrészének nem tetszenek a durván elhízott,"szétfolyt" nők,ide nem értve a telteket,akik viszont sok pasinak bejönnek. A nők egy kevés hányadának biztos bejönnek a kövér pasik,de nagyrészüknek nem. Bem férfias,általában puhányak,lomhák /tisztelet a kivételnek/. Amellett,hogy egészségtelen is.
2020. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a véleményem miatt, de egy nagyon csekély számú kivételtől eltekintve (ami erősíti a szabályt) a kövérség nemtől függetlenül negatív dolog a párkeresésben, meg az élet számos más területén is, mivel nem egészséges,ezáltal nem is esztétikus, pláne nem hasznos.
2020. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem vonzódom a kövér pasikhoz.

Én vékony vagyok szoktam sportolni magam mellé is egy ilyen férfit képzelek el.

2020. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nem tudok szexuálisan vonzódni egy kövér férfihoz, másrészt nem szeretnék olyannal párkapcsolatot, akinek nem fontos a saját egészsége.
2020. jún. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Azért, mert nem jön be, így nem tudnék felizgulni rá.

2. A kövér férfi hamar elfárad az ágyban és nem lenne jó a szex.

3. Az ilyen férfiakat nehéz lesz*pni a hasuk miatt.

4. Én sovány vagyok és nem illenék össze egy túlsúlyos férfival

5. Sokszor önbizalomhiányosak az ilyen emberek és én a magabiztos emberekhez vonzódom

2020. jún. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell a francnak egy túlsúlyos lúzer akinek a hasa eltakarja a pici nyúnyokajat
2020. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!