Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le ezeket a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Isnerkedni kezdtem, társkeresőn. Sokszor van, hogy tetszene egy férfi, de nem "húzom be", mert úgy érzem, nem az én kategóriám (izmos), vagy a magassága, vagy a vékony testalkata miatt, pedig tetszene.

Én elég magas vagyok, úsztam 14 évig, így szélesebb a hátam az átlag nőknél és hát sajnos hasam is akad, bár nem tartom magam dagadtnak. Hiába látok olyan párokat rengeteget az utcán, hogy a férfi vékonyabb, én valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy vékony srácnak tetszenék. Az izmosról nem is beszélek, aki rengeteg időt fordít a testére. Rosszul érezném magam mellette. A vékony, alacsony mellett meg azért, mert nagyobb darab vagyok nála. Így ez is elég nagy szűrő sajnos nálam, hogy csak 180+ és nagyobb darab pasikat merek behúzni javarészt...

Az exemmel szerencsém volt, ő 190+ volt és inkább mackós alkatú volt, így mellette nem éreztem egyáltalán kellemetlenül magam, de azért elég ritka az ilyen, ahogy a társkeresőn tapasztalom.

Találkoztam már velem egymagas normál testalkatúakkal is, nekik tetszettem, de valahogy mégsem hiszem el, hogy elég jó vagyok meg nőies..

Hogy tudnám ezt leküzdeni magamban?

Olyan kommentek nemigen segítenek, hogy fogyjak le, mert nem tartom magam dagadtnak és hiába lenne teljesen lapos a hasam, a hátam adott, a combjaim izmosak, meg a karjaim is. Úgyhogy igen, szálkásíthatnék (sportolok is sokat), de sokkal kisebb darab nem lennék.

Sajnos gyerekkorom óta cseszegettek engem, a saját családom leginkább, így nehéz elhinni, hogy jó nő vagyok. Pedig tényleg formás lábaim vannak, szerencsére a melleim is nagyok, de ezek annyira nem vígasztalnak, ha összességében nagynak látom magam és nem túl nőiesnek a darázsderekú nők mellett.

Mit tudnék tenni ez ellen?


2021. ápr. 27. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Képet mutass szerintem nem akkora probléma ahogy leírod ,amúgy én se vagyok vékony se dagadt és 190+ vagyok és társkeresőzöm is szóval szerintem nem olyan ritka a hozzám hasonló! ;)
2021. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fiús alkatú vagyok én is. Ezzel nem tudsz mit kezdeni.Ne foglalkozz vele.Fő az egészség, csak az legyen,mert ha nincs, minden el van veszve...
2021. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutass egy képet! Kiváncsi vagyok!
2021. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nincs plyan aki tökéletes lenne. Lesz olyan ember akinek tetszeni fogsz így , ahogy vagy. Én alkatom az ellentetje a tiédnek, de nem a csinosan vékony hanem inkább semmilyenül. Mondták már rám, hogy nyüzge ( ráadásul pont olyan mondta aki nagyon tetszett).

Nem adtam fel, mostani párom pedig imádja az alkatomat!

Ne add fel ismerkedj, adj esélyt a dolgok alakulásának!

2021. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én sajna ki estem 170 cm 90 kg val 0 izommal de próbálkozz nyugodtan nem fogja tudni a pasi hogy tetszik ha nem húzod jobbra.
2021. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!