Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy győzzem le gátlásaimat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem le gátlásaimat a társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Nem merek odamenni leszólítani,

Nem merek kiírni facebookra,

És bármit is kéne tennem nem merem megtenni.

27 éves és barátok és ismerősök nélkül vagyok.

Egyéni hitvallással.



2016. júl. 27. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Halljuk a hitvallásodat!
2016. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi bajod lesz abból, ha veszed a bátorságodat és mersz lépni?

Ha nem lépsz, és maradsz félénk gyáva nyuszi, akkor máris veszítettél.


Ismerős az a mondás, hogy bátraké a szerencse?

Akkor mire vársz még?


Plusz, kezdj el önismerettel foglalkozni, hogy a gátlásaidat orvosolni tudd!

2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj azon, hogy "mi lesz ha...". Csak csináld! Minél több lesz a tapasztalatod, annál magabiztosabb leszel. És a fenti hozzászólásban említett önismeret nagyon jó tanács. Fogadd meg.
2016. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A gond ezzel az egésszel az, hogy csak a sikeres ismerkedéseid lendítenének rajtad, viszont sanszos, hogy rengeteg pofonba futnál bele, főleg hogy félénk vagy. Először önbizalmat kellene növesztened, társaságot találni.
2016. júl. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27 évesen már eléggé itt az ideje, hogy cselekedj. Kicsit már így is meg vagy késve, de még közel sem túl késő hogy változtass... De azért ne gondolkodj túl sokáig, ha változást akarsz cselekedj, különben nem fogsz soha egyről a kettőre lépni.
2016. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1 Utálom a tv-t utálom a bulit, utálom a piát, utálom a cigit gnosztikus. Ennyi.

#2 A probléma a készülékemben van.

#3-4-5 válasz: "..."


Hát nem jutottam egyről a kettőre. A tanácsok jók én is kikövetkeztettem de mégis nem felhasználható.

Milyen helyszínre érdemes mennem?

Mivel az érdeklődési köreimnek megfelelően nincs semmi.

2016. júl. 27. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akármit írnánk, úgyis kitalálnál valamit, hogy az miért nem jó, miért nem mernéd megtenni stb. A hozzád hasonlókon képtelenség segíteni, a legjobb, ha belesüppedsz a magad kis dagonyájába, addig is legalább mások elviszik az orrod elől a csajokat, akik olyan faszikat akarnak maguk mellé, akikkel kezdeni is tudnak valamit.
2016. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz tv alatt? A készléket?
2016. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!