Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőre 20 éves leszek és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőre 20 éves leszek és még nem volt csajom. Szór szerint életem sem ezért úgy döntöttem hogy megpróbálom gyorsan kiélni a fiatalságom. Hogyan győzzem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
passz.
2014. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy úgy hogy egyedül belevágsz a szórakozásba, és hátha akad valaki, vagy ismerkedsz neten.
2014. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

A fiatalág manapság kb. 30-éves korig tart, de a leírtak alapján te még bőven benne vagy. Kiélni magadat meg leginkább abban tudod amit a legjobban élvezel. Nekem ez special a bulizás, társasági élet, de nem tudom téged mi vonz, azt kéne csinálnod szerintem. A gátlásokat legyőzni nem a gép előtt kell hanem a való világban. A legjobb ha most azonnal felállsz és kimész valamerre emberekhez, buliba,bárba mind1 csak ismerkedj és lehetőleg ez ne a net legyen. Valamint még pszivhológus sem rossz ötlet végső soron, én nekem is hasonló problémáim vannak és HIDD el sokat segít, ha kell akkor használj dorgokat(gyógyszer) antidepresszáns stb. segít ellazulni és feloldja a szorongást ami egész nap téged ér így jobban tudsz koncentrálni a fontosabb tennivalóidra! A csaj sajnos mindig akkor jön amikor nem számítasz rá, vagy nem akarod. Ha görcsösen ragaszkodsz hozzá tényleg sosem lesz. És független kinézetedtől... stb. minden lánynak más jön be, de kényszerítés, szorongásos ragaszkodás egyiknek sem.

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó
2014. máj. 1. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmiség :) A lényeg hogy érezd magadat jobban. Ha ez megvan akkor a környezeted is jobban fog viszonyulni hozzád HIDD el. A fő dolog a türelem, ha te mindent megteszel vissza fogod kapni idővel, előbb vagy utóbb mindenképpen. CSAK TÜRELEM! És ne túlélni hanem megélni akard a dolgokat, próbáld meg kihozni a legtöbbet az adott helyzetből! :)
2014. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!