Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellegű szeretet hiányzik mostanában neked?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 06:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10 nem vette el senki a penzemet hanem a korabbi tartozasaimat torleszttem pluaz itthon is tartottam fent albit meg kulfoldon is

Ha meg qrva lettem volna akkor meg ezer biztos hogy lennenek millioim.

Lassan bánom, hogy minek kötöm le magam a szerelemmel meg a ferfiakkal tenyleg. Jobban kijonnék az egeszbol ha inkabb fizetos lennék :D


A baj sztem ott kezdodik hogy naiv vagyok es ostoba mikor szerelmes vagyok.

2021. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Az a fajta szeretet amit egy nö adhat a párjának. Ebbe minden beletartozik, már csak a puszta jelenléte is. Természetesen ugyanúgy hiányzik az, hogy én is boldoggá tehessem őt. Sajnos rég egyedül élek, nem egyszerű megtalálni az igazit... nagyon nem...
2021. ápr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az összes lehetséges szeretet mind nőktől, mind férfiaktól baráti szinten.
2021. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

#11: Akkor menj vissza az exedhez, úgyis őt szereted, a mostani pároddal meg nem is értem hogyan tudtál összejönni, ha az alapvető dolgok sem stimmelnek, hogy szeretetet kapnál tőle.


De valószínűleg troll vagy, ahogy ezen az oldalon már megszokhattuk.

2021. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 mondod ezt azok után hogy a 10-esben ismét jólesően rbancoztál és ürítőzsákoztál egyet, csak a megszokás kedvéért. Ki is a troll?
2021. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15: Nem értem az összefüggést. A troll nem azt jelenti, hogy elmondja valaki az - akár népszerűtlen - véleményét, ami fájdalmasan tud érinteni egyeseket, akik találva érzik magukat, hanem az, aki szándékosan vitát vagy konfliktust generál valamilyen hátsó szándékkal.


Az első 3 válasz írója eljátszotta a hattyú halálát, ami tele volt csaliszöveggel, gondolom arra volt kíváncsi, hogy hány privátot kap egy ilyen lelkisérült csaj, vagy magát annak kiadó valaki.

2021. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

14#

2.kommentemben irtam, hogy az exem nem erdekel.


Te amolyan nőgyűlölő vagy amugy?

2021. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor sorolom.


1. Lány, aki nem kap szeretetet a párjától.

2. Megcsalnád őt, de tudod, hogy a többi férfi sem akarna tőled mást, csak szexet.

3. Ki is emeled, hogy az exed nem érdekel, de annak ellenére úgy tartod vele a kapcsolatot, mint egy rokonnal.

4. A párod csak bírál és nem érdekli a jövőd.

5. Még azt is kiemeled, hogy a jelenlegi párod vállalkozó üzletember (tehát pénzes), az exed meg drogos.

6. Még az érzelmi bántalmazó frázist is ellövöd.

7. Meg persze a közhelyet, hogy ha a neten ismerkedsz (a párod mellett úgy, hogy még az exeddel is tartod a kapcsolatot), akkor mindenki csak szexet akar tőled.


Sok ez így egy kicsit egyszerre, tanuld még a trollkodást!

2021. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Most ez miért tűnik trollkodásnak?

Nem tudom miért vagyok ekkora szerencsétlen tényleg.


De bízom a legjobbakban azért.

2021. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19: Akkor írj rám egy privát üzenetet. :)
2021. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!