Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jellegű szeretet hiányzik mostanában neked?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 06:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

A barátom minden szeretetet megvon. Testi és szóbeli hiányzik. Azaz ölelés csók, hogy vki felkap, egymashoz bújunk simogat, mondja/írja, hogy szeret hiányzom, puszik, esetleg csikizős játékok nevetés, elso nekifutasra ennyi ugrik be.


Simán megcsalnám pótolni ezt az űrt mert sztem teljesen jogosan megérdemli, es en is a szeretetet, de tudom hogy a kovetkezo srác sem nyulna hozzám, max a p.ncihoz..akkor is ha szingli lennék.


Mikor ismerkedtem is, soha egy baráti simogatás sincs az elején vagy puszi, hanem a kapcsolatok os csókkal kezdődnek eleve, meg a kémiával.


Bnőktől meg szülőktől nem igénylem, csak egy Férfitől.

2021. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

*másodsorban a törődés. Az exem, aki marhára nem erdekel, de ő törődik azzal hogy merre tartok az életben ötleteket tanácsokat ad hogyan épithetném fel jobban, es ki akarja nyitni a szemem is hogy a mostani baratom mellett nezzem már meg magam mennyivel tartok elorébb épul fejlodik e az életem. Olyanokat ir hogy legyek már észnél nem tengeni meg sodródni kene csak nem tinik vagyunk.

1.


A barátom a jövőmet ezzel szemben magas ívben lesz.rja. max csak neha számonker hogy miert nincsenek millioim a bankban ha kint dolgoztam hogy lehetek ilyen hülye. És ebben is ki is merult az amennyit az eletemmel foglalkozik.

2021. ápr. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%

*és mellesleg a mostani rendes legálisan élő becsületes srác aki okosan üzletel vállalkozo és mindenben profi, az exem meg egy drogos aki megcsalt nem tudom hányszor és mégis az utóbbi bánik velem emberként, nőként, meg szeretettel. A barátom meg érzelmi bántalmazó.


És ha mindez után felmegyek a netre ismerkedni..kaoom azt hogy milyen a bugyim, szeretem e az anált, vagy randin egy centet is sajnálnak tőlem, meg le se írom a kálváriámat, hogy a netes srácokhoz képest a barátom es az exem 10 pontos joformán mert csak rosszabbak vannak..

2021. ápr. 27. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem pusztán a megbecsülés a párom részéről..
2021. ápr. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ölelés, simogatás, érdeklődés, vonzódás.
2021. ápr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
A páromtól mindent megkapok, amit egy kapcsolatban az ember vágyhat, viszont a baráti kapcsolataimról sajnos ez nem mondható el. Valahogy eltávolodtunk az elmúlt egy évben, nem csak a vírus miatt; elköltöztem 80 km-re, nincs az, mint régen, hogy sétálj be Újpestre este és találkozzunk 😒 A messenger pedig nem ugyanaz, mint átölelni valakit és leülni egy üdítővel a Dunapartra beszélgetni az élet nagy dolgairól.
2021. ápr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

A páromtól megkapok mindent!

A családomról ezt nem mondhatom el, de leginkább azért mert szana szét vagyunk, mindenki távol, évekóta online kapcsolatban vagyok csak velük. De ezt már megszoktam.

Ami hiányzik az a baráti szeretet. A barátaim.

Mindenki elkopott, illetve ahogy a páromhoz költöztem megszakadt a kapcsolatunk ugyanis 180km választ el tőlük.

Itt pedig nem ismerek senkit.

És mivel első babámat várom így nem dolgozom és még annyi lehetőségem sincs ismerkedni.

Boldog vagyok és a barátok hiánya miatt mégis magányos....

29/N

2021. ápr. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Évek óta nem voltam párkapcsolatban, az a fajta szeretet hiányzik amit ilyenkor él meg az ember. Van egy gyerkőcöm, az anya-gyerek kapcsolatot megélem, vannak barátaim, jó munkám van, szeretnek, megbecsülnek ott is. De hiányzik a szerelem, a romantika, a szenvedély.
2021. ápr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom! Közel 20 év házasság alatt már kiöltek bennem bármilyen szeretetet vagy vágyat. Ha egyet lehetne választani, akkor nekem a szex lenne az. Nekem jó lenne érzelem mentesen is.
2021. ápr. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
1-es, 2-es és 3-as: Lehetséges, hogy a mostani párod nem igazán örül neki, hogy még mindig tartod a strici exeddel a kapcsolatot, aki elvette a pénzedet (ezért nincsenek millióid a bankban) és ha nem a testeddel akarnád eladni magad, mint a korábbi szakmádban megszoktad, akkor kevesebb szexuális ajánlatot kapnál és kevésbé használnának ürítőzsáknak? Erre még nem gondoltál?
2021. ápr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!