Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak mennyi idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak mennyi idő alatt sikerült eredményeket elérnie tinderen?

Figyelt kérdés

Ha sikerült egyáltalán.

Kb 2-3 hete vagyok fent. Igaz, nagyon válogatós vagyok, de eddig kb 10 lánnyal kezdeményeztem beszélgetést (match ennél több volt). Ebből kettő nem írt vissza. A 8-ból 2 eltűnt két üzenetváltás után. 6-ból maradt kettő, mert a többiekről az ordító érdektelenség és/vagy intelligenciahiány árulkodott, és én szakítottam meg a dolgot. Igazából ezek annyira nem is érdekelnek. A többiekkel (2) nagyon jól elbeszélgettem, az egyik egy hétig húzta a találkozót, míg végül már nem jött válasz. A másikkal randi is volt, meg is beszéltük, hogy lesz folytatás, de a randi után 2-3 napra ő is eltűnt minden szó nélkül.

Főként az utóbbiak miatt kicsit elkeseredett vagyok.


Másoknak hogy megy ez?


24/F


2021. ápr. 26. 19:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Hmm. ugyanígy :) Oké, néha volt egykét szex, de ennyi.
2021. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Október-novemberben voltam fent legutóbb durván 2 hónapot. Olyan 50-70 matchem volt, abból mondjuk 20-szal kezdtem komolyabban beszélgetni, abból 4-gyel volt randi, abból 2-vel feküdtem le és abból eggyel alakult ki egy ilyen szexhaveri kapcsolat, ami márciusig tartott. Barátnőt ebben a "körben" nem találtam sajna. Az arányok sajna ilyenek és most nem felvágásból, de én még viszonylag vonzóbb pasi vagyok külsőre és azért valamennyire csajozni is megtanultam. De sajnos van olyan haverom, aki nem túl vonzó és neki fél év alatt van 5-10 matche. Neki teljesen esélytelen a Tinder.


Kérdező ezt nekem is sok idő volt elfogadni, hogy ezt sajna a nagy számok törvénye szerint kell csinálni, viszont pont ez miatt nem kell elkeseredni pár elutasítás miatt. A nők válogatnak ezerrel, lehet ha már elrontasz valami kis apróságot az miatt megszakítják a kapcsolatot, vagy egyszerűen beszélgetni kezd egy számára tőled jobban kinézővel. Aztán utána is randin vagy bármikor nem tetszel neki, simán eltűnnek szó nélkül, de még az a csaj is eltűnhet, akivel volt már csókolózás vagy akár szex. Férfiként még sem lehet mást csinálni, ha nem 2 év alatt akarsz egy szexpartnert és 10 év alatt egy barátnőt találni Tinderről, mint hogy egyszerre minél többel próbálsz beszélgetni, ismerkedni. Mindenkinek van egy határa persze, én egyszerre olyan 4-5 nővel tudok még értelmes beszélgetést folytatni, amikor nem szóródik szét a figyelmem túl sok felé.


27/F

2021. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 Miért lett lepontozva?
2021. ápr. 26. 19:55
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
3. Mert itt nem minden válaszoló azért van, hogy neked, vagyis a kérdezőnek segítsen. A kérdések nagy része alatt sok válasz nem a kérdezőnek való segítség adásról szól sajna, hanem mindenki a saját hülyeségét nyomja.
2021. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem az segítség, ha mások megosztják a saját tapasztalataikat, ha a számaikat is, az még jobban.
2021. ápr. 26. 19:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most az a kérdés, hogy mit keresel? Komolyat, vagy nem? Célszerű minél több emberre ráírni, úgyis hal el folyamatában, aztán randizni. Viszont úgy etikus, hogyha komolyabbra fordul csak egyet tartasz meg, amennyiben komoly céljaid vannak. A lányok erre háklisak, mondom ezt nőként. Meg persze az is számít, ki a célközönség?

Normális hozzáállást csak normális lánytól várj. Attól biztos ne, akire rá van írva, hogy egofényezés a célja/ATM automatát keres/instát reklámoz/kint van mindene IS.

Nekem nőként volt, hogy lett onnan pár. Olyan 2 hetembe telt, mire randira alkalmas egyént találtam. Az egy téveszme, hogy egy csinosabb lány 1 óra alatt 100 pasit az ujjára tud húzni. Meg ha tudna is, milyet... :/ Szóval nem könnyű. Kitartás kell és céltudatosság! :)

UI: Végül a való életből lett a mostani fix párom. Érdemes lehet több helyen is párt keresni és a Tindert csak egy opciónak kezelni, nem AZ opciónak.

2021. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok nekifutásom volt már, eddig sose fizettem elő, lassan megpróbálom, bár továbbra is azt gondolom, nem az oldal algoritmusa a fő gond, hanem a nők hozzáállása.


1. Tavaly tavasszal, átlag képekkel: 30-40 match, 0 randi, töröltem 2-3 hónap után


2. Tavaly nyár végén: sokkal jobb képekkel, 4 hónap alatt 50-80 match, 2 lánnyal randiztam, az egyikükkel 1 hónapig, majd közölte nincs meg a kémia. A másik a barátnőm volt 3 hónapig, majd kitett, mondván ő nem eléggé szerelmes.


3. Karácsony óta: ugyan olyan képek, 70+ match, sok beszélgetés (gyakorlatilag mindenkinek írok / unmatchelem egyből ha mégse szimpatikus), 6-8 lánnyal randi, párral 2-3 alkalommal, de semmi más nem történt. Általában nekik hiányzott a kémia, 1-2x volt, hogy nekem. Lassan törlöm megint és szünetet tartok...


A legtöbb lány az első üzenetre válaszol, de az 5-6. üzenet környékén eltűnik (60%) vagy annyira pofátlanul unalmasan válaszol, hogy nem vagyok hajlandó több energiát beletenni. Sokan randi előtt ghostolnak, eddig a lányok 50%-a volt képes megmondani miért tűnik el, a legtöbbje csak kámforrá lesz. Van akivel másik portálon pár hétre / hónapra rá matchelek, ugyan úgy eltűnik, nem válaszol. Nem találnak párt maguknak, csak bolyongnak mint gólyaxar a levegőben.



25/F Bp

2021. ápr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Komolyat keresek, és nem tipikus insta modellekkel beszélgettem, hanem átlagos, szép, rendes lányokkal, és nagyon jól elbeszélgettünk. Ezért is fájt, ha egy ilyen csak úgy felszívódik, mert csalódok benne is és magamban is.
2021. ápr. 26. 20:29
 9/22 anonim ***** válasza:
De nem kéne. A Tinder az egy külön világ. Ott csodát nem kell várni. Erre írtam kedvesen, hogy próbálkozz máshol is! :) Mert ami Tinder kapcsolatom volt az hamar meghalt. Való életben meg volt már bőven komoly kapcsolatom. Úgyhogy ne add fel! :) Inkább ha lesz rá lehetőség keress olyan hobbit, ahol találkozhatsz nőkkel, kezdeményezz! Ha ér is kudarc ne hagyd annyiban, próbálkozz! :D
2021. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem csak tinderen próbálkozom, mégis több lehetőséget érzek itt. :D
2021. ápr. 26. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!