Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi magyarázhatja ezeket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi magyarázhatja ezeket az eredményeket?

Figyelt kérdés

Nemrég találtam rá a Photofeeler oldalra,amelyet egy sikertelen Tinderes ismerkedés előzött meg 0 match...

Oda felkerült képekkel és pár újonnan készült képet teszteltettem ott és alább látható eredményeket kaptam.

Gyakorlatilag mindegyikre hasonló eredményt kaptam:

[link]

Első blikkre egy teljesen átlagos pasi képe rajzolódik ki mindenki előtt.

Ha viszont mélyebbre ásunk,akkor a következő képet is meg kell vizsgálnunk:

[link]

29 nőből 48%(!) tartott vonzónak,tehát ebből az következne,hogy az utcán végigsétálva a nők közel fele azt mondaná rám,hogy jól néz ki ez a pasi?

Úgy éreztem,hogy hibádzik valami és egy hirtelen ötlettől vezérelve kerestem egy alanyt,aki úgymond nem az én "súlykategóriám" igy esett a választás Alekoszra:

[link]

[link]

Abból indultam ki,hogy talán a nők túlságosan könnyedén osztogatják a "pontokat".

Őt mindösszesen egyetlen nő tartotta vonzónak.


Ettől elvonatkoztatva és a Tinderes múltamat figyelembe véve.Hol van a hiba?



2020. okt. 21. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott, hogy túl sok a szabadidőd, és ilyenekkel foglalkozol.
2020. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj veled, hogy ilyen baromságokkal foglalkozol.
2020. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de Alekosznál jobban kinézni azért nem egy nagy teljesítmény :D
2020. okt. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

29 válasz azért nem mondható reprezentatív felmérésnek. Lehet ők tinderen is jobbra húztak volna, mások meg nem. De az is lehet, hogy akiknek te tetszenél, ők neked nem jöttek be és ezért nincs match.

Amúgy mennyi ideig tindereztél, ami alatt nem lett senki? Mert ha rövid ideig, akkor az is lehetett a probléma.


Ha gondolod, küldd át a képet, szívesen mondok őszinte véleményt.

2020. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dagadt 70 éves nőknek tetszettél max. Elég rossz etedmeny.
2020. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem a kulsőségekkel van gond, hanem a belső tulajdonságaiddal.

Lehet, hogy egy nőnek tetszel, de ha beszélget veled, akkor a kiállásodat, lelkedet, magabiztosságodat is nézi.


Ennek nagyobb szerepe van, mint ahogy kinézel. Egy unszimpatikus nő is kelthet vonzalmat, csak a jellemével. (Ahogy az exem tette)

2020. okt. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!