Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar,h egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar,h egyre több fiúnak van nőihez hasonló melle? Mitől lehet ez? Más lányok ezt hogy fogadják el?

Figyelt kérdés
nem túlsúlyos fiúk, de van rajtuk felesleg.
2021. ápr. 26. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az ivóvíz is tele van ösztrogénnel, mert csak fizikailag és vegyileg tisztítják, biológiailag nem...
2021. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hogy értitek, hogy emésztési gondok? Oda megy a kaksi?
2021. ápr. 26. 20:39
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

És köztudott, hogy a szója női hormonként viselkedik a testünkben, a férfiaknál is belezavar a hormonháztartásba."


Azért az nem úgy van, mert a szójának és több változata van, nem mindegyik tartalmaz női hormont okoska !! A csapvíz amit újra tisztítanak tele van női menstruációval és az vissza kerül az ivó vízbe na ez a nagy baj... Amúgy a gyári húsok sem jók tele vannak minden szarral ezért nem eszek húst !

2021. ápr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Csimpánzcsöcs, de például a Várkonyi Andikát sem zavarja, ha társul hozzá párszáz milliárdocska.
2021. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Emésztési gondok pl. puffadás különböző ételek után, székrekedés stb. De hogyha neked az emésztési gond annyit jelent, hogy “oda megy a kaksi” én ezt is elfogadom. 😂
2021. ápr. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Gluténérzékenység is állhat a háttérben?
2021. ápr. 27. 15:24
 17/19 anonim ***** válasza:
Akár.
2021. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyre többet látok én is, régebben nem volt ennyi. Szerintem a gyorskaják, sok cukor, tészta, kevés mozgás, nuku sport. Puhányak.
2021. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
És a sör?
2021. ápr. 28. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!