Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem zavar,h egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar,h egyre több fiúnak van nőihez hasonló melle? Mitől lehet ez? Más lányok ezt hogy fogadják el?

Figyelt kérdés
nem túlsúlyos fiúk, de van rajtuk felesleg.
2021. ápr. 26. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Az semmi.. Látnád a szemöldöküket.....
2021. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy vagyok vele, hogy az emberek nem az én gyönyörködtetésemre léteznek, szóval nem foglalkozom idegen emberek testalkatával. Nem zavar, ha valaki sovány, kövér, izmos, egészségére. Aki nem tetszik, azt nem állok neki nézegetni, összejönni meg természetesen csak olyan emberrel fogok, akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.
2021. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De mi lehet ennek az oka? Hormonzavar? Vagy szennyezett kaják?
2021. ápr. 26. 18:07
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
#3 részben az ülő életmód, részben a hulladék élelmiszerek. És most nemcsak a kalória feleslegről van szó, hanem hogy hormonálisan is elb.ssza a szervezetet a sok adalékanyag. Pl. ma már szinte mindenbe tesznek szóját... Alig tudod kikerülni. Pékáru, felvágottak, édességek... És köztudott, hogy a szója női hormonként viselkedik a testünkben, a férfiaknál is belezavar a hormonháztartásba.
2021. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Állítólag a sör is tartalmaz ösztrogént. Igaz lehet?
2021. ápr. 26. 18:22
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha zavar akkor csak olyannal ismerkedj, aki rendszeresen sportol. Nem csak kigyúrt állatokra gondolok.
2021. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a töménytelen hormon, amit beszednek fogamzásgátlóként, és benne marad az ivóvízben. Köztudott, hogy nem lehet kiszűrni.

A lányoknak is ezért jön meg egyre korábban. Nem ritka, hogy 9-10 évesen.

2021. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Akkor szarjatok sünt. Direkt nem azt írtam, hogy a kérdező csak kigyúrtakkal jöjjön össze, hanem diplomatikusan és szépen fogalmaztam, hogy olyan férfiakkal, akik sportolnak és nincsen csöcsük.

(6-os voltam)

2021. ápr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azelott is letezett. Onmagaban taszit, de voltam olyan fickoval, hogy olyan volt mindene, hogy elsiklottam folotte. Feszes cickorol beszelunk, de valoban feminin volt.
2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiaknak magas az ösztrogén szintje, illetve általában ez még emésztési problémákkal is együtt jár.
2021. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!