Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen esetben érdemes arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érdemes arra várni, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal, volt már egy találkozás. Tegnap újabb randit kértem, de mostanában nagyon sok dolga van, így nem ér rá. Sajnos én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki képes lett volna egy őszinte elutasításra, szóval minden ilyen alkalommal megszólal bennem a vészjelző.

Jó ötlet kicsit visszavonulni ilyenkor, és nem írni neki? Ha akar engem, akkor fog keresni? Vagy ezzel végleg eljátszom az esélyeimet?


27/F


2021. ápr. 25. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Kívánom az összes ilyen gerinctelen nőnek, hogy ezt kapják vissza az életben másoktól is. Mivel egy nő legalább 10 palival eljátsza ezt egy párkeresési periódusában így elég nagy adóssága lesz pár év alatt...



Hagyd a francba, engem volt hogy 2-3 randi után betegséggel, meg minden hülyeséggel hitegettek, volt, hogy majdnem egy hónapig. Lelkesen írt, találkozni nem ért rá, majd ghostolt.

2021. ápr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Tegnap újabb randit kértem, de mostanában nagyon sok dolga van, így nem ér rá."


koptatás. A sok a dolgom meg egy non konfrontatív elutasítás. Ha már többször kértél randit és egy alternatív időpontot sem volt képes ajánlani (bocsi, most sok a dolgom, de XY napon beszéljük meg mikor érek rá), akkor bizony a leányzó nem képes elutasítani.


Hagyd a fenébe, én nem keresném már.

2021. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!