Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes aszerint ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes aszerint ismerkedni, h ki milyen zenét szeret? Ákos (Bonanza) kedvelőjeként hol keressek?

Figyelt kérdés
Sokféle zenét, stílust kedvelek, de a legbelül Ákos-dalok állnak hozzám a legközelebb-vajon találhatok olyan lányt, aki hasonlóan érez? Biztosan. S hol? Itt..?

2017. nov. 30. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
16 felett nem igazán...
2017. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs értelme csak ez alapján szelektálni.
2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerinted van összefüggés aközött, hogy valakinek milyen a személyisége és milyen zenét szeret?

Mi van azokkal, akik semmilyen zenét nem szeretnek? :D

2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Fidesz-gyűlésen.
2017. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as: van olyan, aki semmilyen zenét nem hallgat/szeret? Létezik?!
2017. nov. 30. 19:57
 6/14 A kérdező kommentje:
2-es: nem csupán ez a szempont, hanem egyfajta szűkítésként gondoltam erre, de ez talán nem is legtalálóbb szó erre.
2017. nov. 30. 19:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2017. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ákos :D Milyen tizenhat felett? Inkább 45 alatt ne keresgélj :D Amúgy nemtudom... Ákos koncerten? Fidesz gyűlésen? Ákos sznob borozójában Budán? De komolyan, nyilván Ákos koncert a legjobb erre, nem is értem a kérdést.
2017. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ákos a Fidesz nèlkül is remek előadó.
2017. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Hogy remek előadó lenne, az barokkos túlzás. A kötelező minimumnál egy fokkal értékelhetőbb Depeche Mode utánzat. Ha pedig a Fidesz-közeli cégektől nem kapna/kapott volna támogatást (jelen esetben állami formában), töredéke emberhez jutna el. Érdekes lenne elgondolkodni rajta, hogy a saját taknyán-nyálán mikor jutott volna el a Kossuth-díjig. Bár szerintem valamennyien sejtjük a választ.
2017. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!