Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni arra, hogy keressen, és megbeszéljük a randit?

Figyelt kérdés
Hány nap után egyértelmű, hogy nem fog már keresni?

2015. dec. 27. 14:13
 1/7 opened paradise ***** válasza:
100%
És ha te keresnéd?
2015. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha valamit te is csinalnal?
2015. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult, de én nem tudom őt keresni. Nincs meg semmi elérhetősége. Én adtam meg az enyémet neki, és mondta h majd keres...
2015. dec. 27. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy elfogadható mentség.


Hát én max egy hónapig látnék rá reményt, de addig sem ülnék tétlenül.


23/F

2015. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben én max 3 napot várnék.Lehet,hogy utána keresni fog,de akkor valami nagyon jó "alibije"legyen,hogy miért várt annyit..:D A helyedben én sem keresném(ha nő vagy),még ha meg is lenne az elérhetősége,én eleinte mindig megvárom,hogy a pasi keressen,ettől érzem őt férfinak es magamat nőnek.

19L

2015. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ha eltelik egy hét úgy,hogy abszolút nem keres,akkor nem vett komolyan,és nem érdekled.Nem kizárt,hogy más elfoglaltsága van,a családjával tölti az ünnepeket,stb.,de ha nem megy utánad,akkor nem is kellesz neki igazán.Egyébként én sem keresném a mai eszemmel akkor sem,ha meglenne az elérhetősége.Elvégre ő a férfi.
2015. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
3 nap, max egy hét. Többet nem várnék, sőt, ha egy hét után keresne, már eléggé félvállról fogadnám.
2015. dec. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!