Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen esetben érdemes arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben érdemes arra várni, hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetek egy lánnyal, volt már egy találkozás. Tegnap újabb randit kértem, de mostanában nagyon sok dolga van, így nem ér rá. Sajnos én még nem találkoztam olyan lánnyal, aki képes lett volna egy őszinte elutasításra, szóval minden ilyen alkalommal megszólal bennem a vészjelző.

Jó ötlet kicsit visszavonulni ilyenkor, és nem írni neki? Ha akar engem, akkor fog keresni? Vagy ezzel végleg eljátszom az esélyeimet?


27/F


2021. ápr. 25. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"de mostanában nagyon sok dolga van, így nem ér rá"


A személyes találkozásnál volt szó róla, hogy mostanában elfoglalt? Ha nem, akkor biztos lehetsz benne, hogy a vészjelző jogosan szólalt meg a f ejedben és ez volt ez elbocsátó szép üzenet.

Ha igen, vagyis személyes találkozásnál is szóba került, milyen sűrű időszak van az életében, akkor reális, hogy igazat írt.

2021. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy ha annyira akarna veled találkozni, akkor szakítana rád időt. Akinek sosincs ideje egy második randira, annak már elsőre sincs. Nagy valószínűséggel nem voltál neki szimpatikus, csak nem akarja megmondani, mert nincs kedve magyarázkodni.
2021. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Még az első randi előtt volt róla szó, hogy nagyon elfoglalt (nem részletezném miért), így annak is keresgélni kellett a napját.
2021. ápr. 25. 22:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább engedd el, nem fog keresni. Valszeg nem vagy neki szimpatikus
2021. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"de mostanában nagyon sok dolga van"


Ez egyszerű.

"Juliska, akkor nálad van a kezdeményezés joga, te tudod, mikor lesz kapacitásod, keress majd az időponttal. Én azt találtam ki, hogy menjünk ide, csináljuk azt... ! Jó munkát kivánok neked, de azért vigyázz magadra, túl ne hajtsd magad!"

2021. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reméljük lesz folytatás. Szerintem most próbálj kivárni. Ha pár napig nem ír, akkor írj neki te. Jobb lenne, ha ő vetné fel, hogy mikor találkozzatok. Te maximum annyit írj neki (de ne elsőre), hogy bármikor szabaddá tudod tenni magadat, ha valamikor tudna időt szakítani rád.
2021. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Ne hallgass a fenti kommentelőkre. Ne add fel.
2021. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyira érdekelnéd, akkor mondaná, hogy "figyelj, most biztos nem jó, de esetleg jövőhét pénteken?
2021. ápr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy nem érdeklem. Ugyanakkor azért előfordulhat olyan is, hogy tényleg nem ér rá valaki.
2021. ápr. 25. 22:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor azért előfordulhat olyan is, hogy tényleg nem ér rá valaki."


Persze, előfordulhat, de akkor próbálja úgy alakítani a dolgokat, hogy a közeljövőben találkozhassatok, és nem azt mondja, hogy bocs, elfoglalt vagyok.

2021. ápr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!