Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drogosok/alkeszok/elmebetegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogosok/alkeszok/elmebetegek "női", miért vagytok a pasival?

Figyelt kérdés

Komolyan, te nagyon csúnya lány vagy? Vagy vagy sérült? Vagy szegény, és kell a pénze? Mert egyszerűen nem tudom megérteni férfiként, hogy egy alkesz/drogos/elmebeteg/...pasinak mért és hogyan lehet nője???


Ez a kérdés nem provokáció miatt lett kiírva, csak érdekes, hogy napi 300 ilyen: piás a pasim, drogozik a barátom, hiányzik a pasim pedig ütött, kérdés van itt.


2021. ápr. 24. 11:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

#9

Az agresszív ember is kedvességgel meg figyelmességgel édesget magához, nem pofonnal, elhiheted.

2021. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
9! Az agresszív emberek a kapcsolat elején sokszor normálisabbnak, kedvesebbnek tűnnek a valóban kedves és normális embereknél! Szerinted, ha egyből kimutatnák a foguk fehérjét, akkor összejönne velük bárki is?! Vagy ha állandóan csak agresszív lenne, akkor vele maradna bárki? Nyilván kedvesek is olykor, különben a párjuk sem reménykedne a változásban...
2021. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
Azért, mert rólam is elmondható mind a három :D
2021. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
#13 ? :D
2021. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%

,,Az agresszív emberek a kapcsolat elején sokszor normálisabbnak,"


Na ne vicceljünk már!



El nem tudom képzelni, hogy a drogos, alkesz, elmebeteg ember kedves. Persze: pár óráig, aztán este bepiál és megüti a nőt. És ez 10/9 esetben az első 1 hónap alatt kiderül. Aki nem ilyen, az nem problémás. Ergó ha több hónapig, évig semmi sincs, akkor nem is volt alkesz, elmebeteg, drogos. Cska később lett az. Szóval ha valaki alkesz, drogos, azt te pár nap, hét alatt meglátod.

2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
6%
Ha meg menet közben lett az alkesz, drogos, abban a nő is vastagon benne van. Pl nem tesz meg mindent, nem főz jól, nem elég szexi, karrierista, stb.
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
16-os! Fel nem foghatom, hogy miért van ennyi hülye elvárás a nőkkel szemben, ne cselédet akarjanak már a férfiak, hanem társat! Le van írva valahol, hogy a nőnek jól kell főznie?! A férfi is megtanulhatja! Nem elég szexi?! Persze, a nő legyen tip-top mindig, vezesse a háztartást, nehogy csalódást okozzon a férfinak, aki bánatában a pia után nyúl...
2021. ápr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%
17. A nőknek ezer és ezer elvárása van, de a férfiak ha kettőt mondanak a sajátjaikból, a nők már ki vannak akadva. Ez miért van?
2021. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

A nők szemében a "drogosok/alkeszok/elmebetegek" sokszor benne vannak a felső 20%-ban vonzóságra. A "felső 20%" nem kizárólag vagyon vagy külső alapján meghatározható, hanem minden nemű nőknek való vonzóság beleszámít. Sajnos sok nőnek pedig a manipulatív, domináns, férfias, akár erőszakos hajlamú férfiak a vonzóak, akik mennek előre ösztönből.


Ja és egy drogost vagy egy alkeszt se csak lecsúszott igénytelen csövesként képzeljetek el. Rengeteg drogfüggő vagy alkoholista van, akinek már van vagyona, karrierje, munkája, pénze. Vagy külsőre sem minden minden drogos/alkesz teljesen tönkre ment.

2021. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

El sem hiszem, hogy ennyu idióta szaladgál szabadlábon. :D

Igen, biztos az én exem is azért letz tippmixfüggő és azért lopta meg a családját milliós értékben, mert nem főztem elég jól, vagy nem voltam elég szexi. LOL! Én kérek elnézést a nőtársaim nevében is, hogy szegény, ártatlan pasikákat belekergetjük az önpusztító életmódba! Viccek vagytok.

2021. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!