Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Drogosok/alkeszok/elmebetegek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogosok/alkeszok/elmebetegek "női", miért vagytok a pasival?

Figyelt kérdés

Komolyan, te nagyon csúnya lány vagy? Vagy vagy sérült? Vagy szegény, és kell a pénze? Mert egyszerűen nem tudom megérteni férfiként, hogy egy alkesz/drogos/elmebeteg/...pasinak mért és hogyan lehet nője???


Ez a kérdés nem provokáció miatt lett kiírva, csak érdekes, hogy napi 300 ilyen: piás a pasim, drogozik a barátom, hiányzik a pasim pedig ütött, kérdés van itt.


2021. ápr. 24. 11:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Én azt hittem, a nők csak a felső 10% IT diplomás vállalkozó Mr. Olimpia testű férfiakkal állnak szóba.
2021. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Igen, mintha eddig arról lett volna szó, hogy csak a top 1%-nak van nője😅


Amúgy alacsony önértékelés az oka. Vagy otthon is ezt látta és neki ez a normális.

2021. ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Sokszor későb derülnek ki dolgok. Pl. Az, hogy valaki agresszív, ritkán mutatkozik meg egyből. A barátom alkoholista, de ezt sem láttam át rögtön, csak az együttélésnél szembesültem vele igazán. Azóta meg ha mondom, hogy szakítok, nem veszi komolyan, nem akar költözni. Plusz sok nő reménykedik, segít a pasinak, hogy leszokjon stb. csak sokszor ez hiábavaló. Egyébként meg a társfüggés is képben van ilyenkor a nőknél ami szintén nehezíti a kilépést. Plusz a dolgok nem feketék és fehérek, egy agresszív ember is sokszor kedves stb. Aztán folytatódik a reménykedés, hogy “csak” ettől a rossz tulajdonságától kell megszabadítani és minden happy lesz...
2021. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Igen-igen, mindig csak a top 10%-nak van nője, és mi nők mind elvárjuk a milliós fizetést és három diplomát minimum.


Döntsétek már el, hogy min hergelitek magatokat. :D

2021. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Na egy alkesz/drogos/elmebeteg pasinak is lehet nője, nem csak a felső 10%-nak? :O


Amúgy amit előttem írtak, hogy sok nő reménykedik hogy le tudja/megtudja változtatni a párját...

2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
#4. Ha úgy nézed, hogy a drogosok/alkeszok stb után, akkor megáll mindkettő. 😃
2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Az exem egy kezesbárány hősszerelmes volt évekig. Majd kiderült szépen lassan, hogy egy bántalmazó, romboló személyiség. Addigra már késő volt, túlságosan megszerettette magát velem. Fizikailag nem bántott, csak érzelmileg. Gondolom, ez beletartozik az elmebeteg kategóriába nálad. Ezek a dolgok nem egyből derülnek ki. Igen, sérült vagyok, mert vele maradtam még egy ideig ezekután is. Ez van. Nyilván, most hogy már ismerem, én sem értem, hogy lett rögtön új barátnője. Hát úgy, hogy ő még nem ismeri. Álca, álarc, amit nagyon hitelesen visel(nek). Hát így, barátom. Így van mindig barátnőjük.
2021. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Mert ők a top 20%. Mert ugye csak velünk jövünk össze. Na milyen lehet akkor a többi, ha ez top? 🤣🤣🤣
2021. ápr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%

Plusz a dolgok nem feketék és fehérek, egy agresszív ember is sokszor kedves stb. ?


Én még ilyet nem láttam

2021. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Mindketten alkeszok vagyunk nekünk így jó
2021. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!