Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen fiatal anyukaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen fiatal anyukaként már nincs esély Férfit találnom?

Figyelt kérdés

Nem apa pótlékot keresek. De azonnal ítélkezik mindenki akivel randizok, hogy biztos korábban csak a menő alfa srácokat akartam. Becsúszott a gyerek, és most egy kevésbé férfias egyedre vadászok, aki majd eltart a gyerekemmel együtt amíg élek.


Ez total baromság. És rossz érzés hogy megvagyunk bélyegezve.


2021. ápr. 24. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
6%
Hany ferfivel voltal?
2021. ápr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Keress olyat, aki hasonló hozzád: már van legalább egy gyereke.
2021. ápr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

1/1


Ez minden számít? Amúgy kb 10 partnerem volt.

2021. ápr. 24. 09:48
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Kikkel ismerkedtél, hogy az ilyen “menő alfa” szóhasználat maradjon meg?😂

Vagy napi kamukérdés?


Komolyan válaszolva rá, jó helyen kell keresni és nem ítélnek meg. Nekem barátnőm simán talált kapcsolatot, pedig 18 évesen már terhes volt.. sosem keresett apapótlékot, igaz ő csak élőben ismerkedett. Nekem másikoldal van meg, ott is vannak férfiak gyerekekkel, ha ismerkedés elején tisztázódik a dolog, akkor se a gyerek, a döntő szempont, hanem hogy az illető milyen. Akármilyen cuki gyereke lehet az illetőnek, ha maga a személy görcsösen akar valakit, vagy szimplán nem illünk össze.

2021. ápr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
39%
Biztos hogy nem ismerkednék veled ha megtudnám hogy van babád, ha ennyi eszed volt akkor a te bajod. Valami idiótát lehet kifogsz de nem lesz soha olyan mint a baba előtt. A természetbe is a másik hím oroszlán megölni a kölyköket...
2021. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nahát ezt az alfa szót meg ezt a stílust az itteni incelek szokták használni, én azt tippelem, kamu kérdés.
2021. ápr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Nálad idősebb többgyerekes ismerőseim is találtak!
2021. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Én chad vagyok
2021. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Nincs. Épeszű férfi nem akarja másnak a gyerekét nevelni és állandóan kerülgetni az exet.. aki rendszeresen találkozgat a gyerek miatt a párjával.
2021. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Engem rengetegen megkerestek kapcsolatra, 25 évesen meg pláne.


Most 29 vagyok, budapesti, ha van kedved elmenni valahova, akkor szólj.

2021. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!