Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rosszul kinéző emberek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszul kinéző emberek hogy jönnek össze?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek más tetszik, de szerintem létezik objektív rondaság. Akik sok nem túl vonzó tulajdonsággal rendelkeznek, hogy találnak egymásra? Hogy alakul ki a vonzalom? Mennyi ebben a megalkuvás? Többségében szerencsétlenebb külsejű embereket szerencsétlenebb külsejű partnerrel látni, néhány kivételtől eltekintve.
2021. ápr. 22. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem tökmindegy ki hogy néz ki, az a lényeg hogy egymásnak tetszenek.
2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
nincs ott igazi vonzalom szerintem, csak valami erősebb szimpátia amiről azt hiszik hogy vonzalom, plusz erre jön a megszokás
2021. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Persze nyilván van egy szint, de azért a szépség elég relatív, Egészséges keretek közt is mellé lehet fogni, van egy haverom aki ki van tesizve, ő az élő példa rá, hogy a kinézet nem minden. 24 évesen szűz szegény :c
2021. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
ronda pasiként ezt biztosra tudom hogy az vagyok tetszik egy mások által nagyon rondának mondott lány szóval még csak haverom se javasolta hogy próbálkozzak pedig ő azt szokta mondani mindegy csak nő legyen végre próbálkozzak folyton ezzel jön.A lényeg hogy próbálkoztam erre azt kaptam hogy neki rendes pasi kell egy jó képű magas sportos pasi. Erre félénk pasiként minden jót kívántam pedig nem kis erőfeszítés kellett hogy próbálkozzak. Szerintem az igazi gond hogy túl magasan van a mérce szerintem én kivétel vagyok mert általában azok jönnek be akik másoknak nem fogalmam nincs miért. Sokszor nem is értem mi bajuk van körülöttem a pasiknak.
2021. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Ez értelmetlen kérdés, mivel személyiségbe és belső tulajdonságokba is bele lehet szeretni.

Természetesen a kompromisszumok minden tartós párkapcsolatba kellenek, hiszen mindenkinek vannak hibái. Pl lehet, hogy valaki nagyon szép arcú, de közben pszichésen beteg. Vagy bármi.

2021. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Saját tapasztalatból merítkezve... Nekem volt egyszer csúnyácska, kövér párom. Mindenki a környezetünkben azon a véleményen volt, hogy én sokkal jobban nézek ki nála. Visszatekintve egyébként már meg tudom állapítani róla, hogy sz*rul néz ki, de amíg együtt voltunk (3 év) addig ugyanúgy vonzódtam hozzá mint a többi páromhoz.

Megfogott a személyisége és szerelmes voltam belé.

24N

2021. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Én meg azt nem értem, amikor ápolt, csinos, fehér lány, "majmot tart".
2021. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%

Én egyformán csúnyának látom az embereket. És akibe beleszeretek, annak a külseje megszépül, és azáltal lesz vonzó a teste.

El nem tudom képzelni, testhez hogy tud valaki vonzódni, szerintem gusztustalan az emberi test.

2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy ilyen párt tudok, a volt munkahelyemről: Csúnyácska lány, pasi is ronda. Viszont a kollégák (nők persze) elkezdték beadni a csajnak, hogy ő mennyire tetszik annak a pasinak, mindig őt keresi a pasi, amikor a számlákat hozza. A pasinak pedig (amikor a lány nem volt az irodában), azt adták be, hogy ő hogy bejön ennek a csajnak.

A lényeg, hogy 2 hónap múlva láttuk, hogy kézen fogva jönnek reggel dolgozni együtt. Aztán később házasság lett belőle.

2021. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9- ez de jó
2021. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!