Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg ennyire csakis a pénz számít nálatok a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Különben mivel magyarázzátok azt, hogy egy vékony csinos több diplomás -többek között orvosi ! diplomával rendelkező, nyelveket beszélő nő összejön egy szakmunkásképzőt végzett nyelveket, nem beszélő pothos, 100 kiló feletti “vágósúllyal” rendelkező férfival.


Itt a GYIK-én számtalanszor elhangzott, hogy diplomás nő nem jön össze szakmunkás férfival, merthogy nincsenek egy szinten. A másik jellemző mantra, amit a nők előszeretettel hangoztatnak, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen. Tehát, csúnya kövér férfi ne akarjon vékony csinos nőt, nekik pedig egyébként sem pálya az ilyen férfi. Ehhez képest mivel magyarázzátok ezt: [link]



2021. ápr. 21. 21:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Szerintem a Vákonyi Andi pont nem.
2021. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Mi pont nem?
2021. ápr. 21. 22:13
 33/41 anonim ***** válasza:
97%
Én nem magyarázok semmivel semmit. Kérdezd meg a linkedben szereplő nőt, ne random nőktől várj magyarázatot más tetteiért, cseszdmeg😂
2021. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
97%

"ha a Mészáros Lölö, egy csóró, nettó 160 ezret kereső gáz szerelő lenne, titeket nőket mi fogna meg benne?"


Semmi. De engem most sem fog meg benne semmi.


De ha öt percet eltölthetnék vele... nem tudom, mi annak a magyar neve, amivel az autókon meghúzzák a kereket, sok amcsi filmben az a gyilkos fegyver (tyre iron) - na azzal verném a fejét addig, amíg mozog. Érdekes módon, ha 160 ezret keresne, nem akarnám elverni, mert nem a mi pénzünkből élne az a rohadt tetű.

2021. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Ilyen milliárodos gázszerelőnek sok diplomás szép nő nyalogatná a heréit,ha lenne rá alkalma.


De, ha 120 ezret keresne...


Ez férfiként nem tudod megérteni, csak egy sarkosított példával.

Megdugnál-e egy kecskét minden nap 10 milliárd forintért?

100 milliárd forintért? Ezer milliárd forintért? Egy billió forintért?


Andrea is hasonlót fog érezni. Kicsit undorodni fog magától.

2021. ápr. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
#31: az aztán értelmes hozzászólás 🤣🤣🤣
2021. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
En is hozzámennék Lölőhöz, pedig 35 éves férfi vagyok. Mondjuk a feleségemnek lehet nem tetszene...
2021. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
38-as vagyok, az asszony azt mondta ha Lölő elvesz ő lesz a koszorúslány.
2021. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés meg a válaszok úgy látom Mészáros Lőrincből állnak🤦🏼‍♀️
2021. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Azért pár milliárdocska a csimpánz csöcsöket is kompenzálja, ugye csajok?
2021. ápr. 22. 17:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!