Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, tényleg ennyire csakis a pénz számít nálatok a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Különben mivel magyarázzátok azt, hogy egy vékony csinos több diplomás -többek között orvosi ! diplomával rendelkező, nyelveket beszélő nő összejön egy szakmunkásképzőt végzett nyelveket, nem beszélő pothos, 100 kiló feletti “vágósúllyal” rendelkező férfival.


Itt a GYIK-én számtalanszor elhangzott, hogy diplomás nő nem jön össze szakmunkás férfival, merthogy nincsenek egy szinten. A másik jellemző mantra, amit a nők előszeretettel hangoztatnak, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen. Tehát, csúnya kövér férfi ne akarjon vékony csinos nőt, nekik pedig egyébként sem pálya az ilyen férfi. Ehhez képest mivel magyarázzátok ezt: [link]



2021. ápr. 21. 21:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%

Azt állítani, hogy egy nő sem utazik a pénzre, ez pont ugyanolyan butaság, mint az, hogy mindegyiket csak a pénz érdekli.

Ez olyan, mintha felmennél a rosszlanyokra és megállapítanád, hogy a mai fiatal lányok mind k.vák.

2021. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Remélem nem jöttök azzal a baromsággal, hogy a kisugárzás
2021. ápr. 21. 21:10
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Ugyan! Ne a nagypolitika - celeb vonal legyen már a mérce! Olyan szűk szelete a társadalomnak, hogy nem vonhatsz le belőle általános következtetést. Ez nem azt jelenti hogy nincsenek aranyásók, de közel sem annyian, hogy nehéz legyen elkerülni őket.
2021. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem baromság. Hasonló adottságokkal rendelkező emberek teljesen más benyomást kelthetnek különböző megnyilvánulásokkal.
2021. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Látom megy járatás 3-as
2021. ápr. 21. 21:14
 6/41 anonim ***** válasza:
40%

Igen, de akinek nincs annyi intelligenciája, hogy fenntartasokkal és egészséges kritikával illesse az itteni válaszokat az magára vessen.


Az én párom tényleg egy szakmunkás volt, az is igaz, hogy ő "egyszeri" szakmunkásként kereeset majdnem annyit, mint én friss diplomával. Ettől függetlenül én tudom, hogy van az az ember aki értékes annyira, hogy ne legyén felé elvárás a diploma, mert enélkül is megállja a helyét a legtöbb társaságba. Ahogy az én exem is ilyen volt. Emberileg ő pl. magasan az átlag felett áll/t.


Tehát a gyakorit sem kell készpénznek venni.

És ha vagy olyan gazdag mint M.L. akkor lehetzs nyugodtan szakmunkás is, de a pénzcsináláshoz is kell valami plusz, ha más nem befolyásos haverok.

2021. ápr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Látom megy a hárítás 3-as. Mondjuk Várkonyi Andi eléggé el van eresztve anyagilag, ha mégis ennyire a pénzre megy, mit várjunk egy X kerületi csóró csajtól.
2021. ápr. 21. 21:16
 8/41 A kérdező kommentje:

“Hasonló adottságokkal rendelkező emberek teljesen más benyomást kelthetnek különböző megnyilvánulásokkal.”



Meg leginkább a pénzzel...

2021. ápr. 21. 21:18
 9/41 anonim ***** válasza:
25%
Az, hogy van egzisztenciád, kizárólag rajtengedély. Önmagában kevés....de gyárimunkás fizetesből nem lehet csáladiéletet alapozni.
2021. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
6-os ezt neked küldöm szeretettel, olvasd csak el, hogy lehúzzák a diplomás nők a gyári munkás hozzászólót: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2021. ápr. 21. 21:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!