Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem olvassa el az üzeneteimet a pasi?

Figyelt kérdés

1 hete volt egy randim egy sráccal. Azota 1szer beszéltünk, ő írt, h mizu. Én válaszoltam rá persze, de azt nem olvasta el... Ez volt csütörtökön. Azóta se kép, se hang.

Az ismerősei közül nem törölt le. Nem értem, hogy mi történt. Szerintem jól ment a randi.

Szerintetek miért csinálja ezt?

F29

En meg N26



#randi #Nemolvassaelazuzeneteket
2021. ápr. 20. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
szerinte nem ment jól a randi
2021. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
talalt mast..
2021. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a tettek beszélnek, ha szeretné folytatni, akkor már jelentkezett volna. Ahhoz gondolom gyáva, hogy a szemedbe mondja, hogy valami mégsem stimmel számára, pedig ez lenne a korrekt.
2021. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő írt rám, h mizu
2021. ápr. 20. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű unalmában rád írt. De az biztos, hogy ezt a pasit nem érdekled.
2021. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem töröld.

Van amelyik utána még háborogva rád is ír, hogy miért törölted,mert bàntja az egoját, de még az is lehet, hogy talinban akart tartani, de ilyenkor már ne állj szóba vele újra. Eddig kellett volna keresnie.

2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%

Na ez a "mizu" aztán nagy figyelemet igényelt.

Egyébként gondolom várta, hogy te írsz-e neki, nem tetted, akkor jött a "mizu". A válaszod meg nem tetszhetett neki, így olvasatlanul hagyta (ha csak push üzenetben olvasta el, akkor nem jelzi még a messenger neked).

2021. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Eltört az ujja.
2021. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!